Trwa ładowanie...

Wirtualna Polska wspiera Szlachetną Paczkę (WIDEO)

W tym roku Wirtualna Polska wraz z blisko 14 000 wolontariuszami w całym kraju, po raz kolejny wspiera Szlachetną Paczkę  – ogólnopolską inicjatywę łączącą najbardziej potrzebujące polskie rodziny z darczyńcami. Została również patronem medialnym akcji.

Do pomocy przyłączyli się m.in.: Maciej Orłoś - prowadzący program informacyjny #dziejesię 16.50, a także Małgosia Ohme, Kamila Biedrzycka – Osica i Karolina Jakobsche.

W ubiegłorocznej edycji Szlachetna Paczka połączyła blisko milion Polaków, a wartość pomocy przekazanej w paczkach sięgnęła 54 milionów złotych.  Pomoc otrzymało niemal 21 potrzebujących rodzin (łącznie ponad 84 tys. osób).

Z roku na rok w akcję angażuje się coraz więcej osób. PACZKĘ tworzą przede wszystkim wyjątkowi ludzie – tysiące wolontariuszy i darczyńców w ponad 600 lokalizacjach na terenie całego kraju, którzy docierają do rodzin z mądrą pomocą. W tym roku SZLACHETNA PACZKA obchodzi swoje 16-lecie.

Spot Wirtualnej Polski wspierający Szlachetną Paczkę:

Zobacz film: "Wirtualna Polska wspiera Szlachetną Paczkę"

Potrzebujesz konsultacji z lekarzem, e-zwolnienia lub e-recepty? Wejdź na abcZdrowie Znajdź Lekarza i umów wizytę stacjonarną u specjalistów z całej Polski lub teleporadę od ręki.

Wirtualna Polska wspiera Szlachetną Paczkę (WIDEO)
Wirtualna Polska wspiera Szlachetną Paczkę (WIDEO)
Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza