Trwa ładowanie...

Wskazania do stymulacji serca (WIDEO)

Zobacz film: "Wskazania do stymulacji serca"

Choroby serca są coraz powszechniejsze. Niestety szybkie tempo życia i stres sprawia, że problemy z zaburzeniami pracy serca zdarzają się coraz młodszym osobom. Dla wielu osób chorych na serce jedynym ratunkiem jest stymulacja serca. Rozrusznik jest właśnie urządzeniem, które lekarze kardiolodzy wykorzystują do elektrostymulacji rytmu serca. Dzięki niemu lekarze są w stanie uratować życie wielu osób. Zobacz, w jakiej sytuacji warto rozważyć zastosowanie stymulacji serca.

Skorzystaj z usług medycznych bez kolejek. Umów wizytę u specjalisty z e-receptą i e-zwolnieniem lub badanie na abcZdrowie Znajdź lekarza.

Stymulacja pracy serca jest często jedyną szansą na uratowanie życia pacjenta
Stymulacja pracy serca jest często jedyną szansą na uratowanie życia pacjenta
Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza