Przejdź na WP

Wszyscy Święci - nowy projekt. Weż udział w ankiecie dla rodziców!

Z jakimi problemami spotykają się dzieci? A co ma wpływ na ich zachowania i późniejsze wybory? Chcąc znaleźć odpowiedź na te pytania, postanowiliśmy zaangażować się w projekt "Święci".

"Wszyscy Święci" to projekt, którego głównym celem jest stworzenie wieloodcinkowego serialu dla najmłodszych opowiadającego o życiu Świętych – osób, które dla naszych dzieci mogą stać się super bohaterami – wzorami do naśladowania.

Jednym z głównych elementów "Wszyscy Świętych" jest również ankieta. Zapraszamy wszystkich rodziców do wzięcia w niej udziału! Ankieta jest anonimowa i jest bardzo prosta. By ją wypełnić, wystarczy wejść na stronę Święci Film – Webankieta.

Wypełniając ją, pomożesz twórcom projektu poznać palące problemy naszych dzieci i skalę ich występowania. W dalszej kolejności anonimowe odpowiedzi pomogą twórcom serialu stworzyć skuteczne i proste rozwiązanie dla najmłodszych i rodziców.

Wszyscy Święci
Wszyscy Święci

Dziękujemy za pomoc w realizacji projektu "Wszyscy Święci".

Dowiedz się więcej o wsparciu i samym projekcie "Wszyscy Święci"!

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska S.A. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Ważne tematy