Trwa ładowanie...

Wzruszający list Justina Timberlake'a do żony. To musi być prawdziwa miłość!

Aleksandra Miłosz
28.12.2018 14:25

Gwiazdy na całym świecie przyzwyczaiły nas do tego, że ich małżeństwa nie trwają zbyt długo i często kończą się małym skandalem lub zdradą. Udane związki to rzadkość, dlatego tym bardziej zaskakują i wywołują poruszenie wśród fanów. Nic więc dziwnego, że najnowsze wyznanie Justina Timberlake'a skierowane do jego żony Jessici Biel wzbudziło takie emocje.

Miłość receptą na zdrowie (prezentacja edukacyjna)
Miłość receptą na zdrowie (prezentacja edukacyjna) [10 zdjęć]

Miłość to sposób na zdrowie Istnieje prostszy sposób, żeby twoja cera promieniała niż operacje plastyczne,

zobacz galerię

1. Blaski i cienie rodzicielstwa

Timberlake to znany na całym świecie wokalista i aktor, ale przede wszystkim kochający mąż i ojciec. I choć jest gwiazdą, nie wstydzi się publicznie wyrażać miłości do swojej żony, w której jest zakochany po uszy. Jest też brutalnie szczery. Nie koloryzuje rodzicielstwa. Otwarcie mówi o tym, że dziecko wywraca świat do góry nogami, wprowadza obawy i chaos. Wie co mówi, ponieważ para doczekała się syna Silasa w kwietniu 2015 roku.

Zobacz film: "O takiej miłości marzą kobiety"

2. Prosto z serca

Częściej jednak w mediach społecznościowych zamieszcza wpisy, w których pisze o miłości, szacunku i podziwie, jakim darzy swoją żonę Jessicę. Tak było i tym razem. Na Instagramie wokalisty pojawiło się zdjęcie, pod którym Timberlake zamieścił wzruszające słowa.

”Podziwiam cię. Tak trudno wyrazić słowami wszystko to, co robi Matka. I robisz to z takim wdziękiem. Dziękuje za podarowanie mi najpiękniejszego prezentu i pokazywanie mu, co to znaczy być dobrym człowiekiem w świecie.”

Wpis Justina Timberlake'a/(Instagram.com)
Wpis Justina Timberlake'a/(Instagram.com)

Jakby tego było mało, Timberlake mówi, że patrząc na relację swojej żony i syna, ceni swoją matkę jeszcze bardziej: ”sprawiłaś, że uświadomiłem sobie, jak wiele moja matka zrobiła dla mnie. Dla mojej wspaniałej matki i dla wszystkich mam na całym świecie: naprawdę DAJECIE RADĘ... Ukłony dla was – JT" - pisze na Instagramie.

Zobacz także:

I choć ten szczególny wpis powstał z okazji Dnia Matki (w USA święto obchodzone jest w drugą niedzielę maja), to Timberlake nie pierwszy raz dzieli się zachwytami nad swoją żoną.

„Sprawiasz, że się uśmiecham, sprawiasz że się śmieję. Sprawiasz, że kocham. Sprawiasz, że chcę być lepszym człowiekiem, chociaż nie będę lepszy od ciebie...” - to kolejny z wpisów wokalisty.

Może mężczyźni na całym świecie powinni wziąć przykład z gwiazdora? Pewnie, że lubimy czekoladki i kwiaty. Ale nie ma nic piękniejszego i bardziej wzruszającego niż szczere słowa płynące prosto z serca. Takie słowa chciałaby usłyszeć każda kobieta.

Koniecznie przeczytaj:

Nie czekaj na wizytę u lekarza. Skorzystaj z konsultacji u specjalistów z całej Polski już dziś na abcZdrowie Znajdź lekarza.

Wzruszający list Justina Timberlake'a do żony. To musi być prawdziwa miłość!
Wzruszający list Justina Timberlake'a do żony. To musi być prawdziwa miłość!
Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza