Trwa ładowanie...

Zadbaj o skuteczną dezynfekcję rąk z Trisept MAX!

Artykuł sponsorowany

Materiał partnera
Materiał partnera

W tym roku pandemia zmusiła nas do szczególnego zwrócenia uwagi na prawidłową dezynfekcję. Warto pamiętać o niej w związku z tym, że jesienią wracamy do pełnienia naszych obowiązków w pracy lub szkole i nadal spędzamy dużo czasu poza domem. A to właśnie przestrzeń publiczna jest miejscem, w którym łatwo o kontakt z chorobotwórczymi mikroorganizmami. Skuteczna dezynfekcja rąk przy użyciu profesjonalnego preparatu, takiego jak Trisept MAX, może pomóc nam minimalizować ryzyko pojawienia się infekcji. W jaki sposób?

Ryzyko zachorowania nadal istnieje

Powrót do szkoły i pracy po wakacjach oraz urlopie wiąże się niejednokrotnie z koniecznością częstszego przebywania w przestrzeni publicznej, gdzie ryzyko kontaktu z drobnoustrojami jest większe. Dodatkowo, sezon jesienno-zimowy nieodłącznie wiąże się z powracającą falą infekcji. W tym roku, obok zwykłego przeziębienia, grypy czy innych chorób, zagrożenie stanowi także rosnąca liczba zachorowań na COVID-19. Przed tym niebezpieczeństwem można się jednak chronić – odpowiedzią jest przestrzeganie zalecanych zasad bezpieczeństwa. Należą do nich m.in. utrzymywanie dystansu społecznego, zakrywanie nosa oraz ust, a także prawidłowa dezynfekcja dłoni. W ostatnim zadaniu może nam przyjść z pomocą preparat do dezynfekcji dłoni Trisept MAX. Co stanowi jego przewagę? Przede wszystkim posiada dwa rodzaje alkoholu – etylowy oraz izopropylowy. Ich połączenie zapewnia podwójne wsparcie, skutecznie usuwając z powierzchni naszych dłoni wirusy, bakterie oraz grzyby.

Niepodważalna skuteczność Trisept MAX

Skuteczność Trisept MAX w zwalczaniu wirusów, bakterii i grzybów została potwierdzona badaniami laboratoryjnymi Zakładu Wirusologii Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego, Państwowego Zakładu Higieny, laboratorium Ekolabos, Laboratorium Badań Środowiskowych oraz przez Wrocławski Park Technologiczny. Trisept MAX został również pozytywnie zaopiniowany przez Centrum Zdrowia Dziecka, w zakresie stosowania przez dzieci powyżej szóstego roku życia. Ten biobójczy produkt został zarejestrowany w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych. Trisept MAX cieszy się więc zaufaniem ekspertów i z powodzeniem może stać się codziennym wsparciem w dezynfekcji dłoni!

Korzyści płynące ze stosowania Trisept MAX

Najważniejszą zaletą produktu jest usuwanie niebezpiecznych mikroorganizmów chorobotwórczych, czyli wspomnianych powyżej wirusów, bakterii i grzybów, z powierzchni naszych dłoni. Jeśli tego nie zrobimy, poprzez nieumyślne potarcie nosa lub oczu, mogą zostać przeniesione do wnętrza naszego organizmu, gdzie mogą wywoływać infekcje. Wysokie stężenie alkoholu gwarantuje skuteczną dezynfekcję. Warto wiedzieć, że Trisept MAX w składzie posiada również glicerynę, która ma za zadanie wiązać wodę w naskórku, przeciwdziałając jednocześnie przesuszaniu naszych dłoni.

Kolejnym plusem dezynfekowania rąk płynem Trisept MAX jest możliwość używania go każdego dnia. W związku z tym, że środek jest dostępny w kompaktowym opakowaniu 30 ml, zawsze można mieć go przy sobie – opakowanie jest poręczne i zmieści się do każdej torebki, plecaka albo kieszeni. Tak niewielka buteleczka zapewnia niezwykłą wydajność – umożliwi aplikację produktu na dłonie ok. 200 razy!

Dezynfekcja rąk płynem Trisept MAX jest wyjątkowo prosta, warto stosować ją w wymagających tego sytuacjach – np. podczas korzystania z przestrzeni wspólnych w biurze, w podróży, korzystając z bankomatów, wózków sklepowych czy terminali płatniczych. Po Trisept MAX warto sięgnąć również, gdy dostęp do bieżącej wody oraz mydła jest utrudniony. Pamiętaj o skutecznej dezynfekcji dłoni i zapytaj o produkt swojego farmaceutę!

Artykuł sponsorowany

Nie czekaj na wizytę u lekarza. Skorzystaj z konsultacji u specjalistów z całej Polski już dziś na abcZdrowie Znajdź lekarza.

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza