Trwa ładowanie...

Zadbaj o zdrowie - publikacja

W dniu 30 maja 2014 roku w dzienniku METRO ukazała się wyjątkowa publikacja pt. "Zadbaj o Zdrowie" przygotowana przez Warsaw Press.

Ukazała się ona z okacji Światowego Dnia Bez Papierosa 31 maja. Okazuje się, że palenie papierosów jest główną przyczyną zwiększającej się liczby zgonów spowodowanych przez choroby układu krążenia. Problem ten poruszył w publikacji dr hab. n. med. Piotr Jankowski - Przewodniczący Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego oraz Komisji Promocji Zdrowia.

"Zadbaj o zdrowie" to publikacja, która ma na celu pokazać, że człowiek ma ogromny wpływ na swoje zdrowie i zależy ono od jego sposobu życia czy diety. Każdy może zadbać o siebie poprzez zdrowe żywienie, odpowieni tryb życia, ruch.

Zobacz film: "Podstawowe badania, jakie powinna wykonać każda kobieta"

Z publikacją można zapoznać się też poprzez wersję on-line.

Skorzystaj z usług medycznych bez kolejek. Umów wizytę u specjalisty z e-receptą i e-zwolnieniem lub badanie na abcZdrowie Znajdź lekarza.

Zadbaj o zdrowie - publikacja
Zadbaj o zdrowie - publikacja
Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza