Zakończenie sezonu Women's Run 2012

W najbliższy weekend (24-25 listopada) po raz ostatni w tym sezonie odbędzie się trening Women's Run. Po raz pierwszy trening będzie miał postać rekreacyjnego wyścigu biegowego na trasie liczącej około 3 km. Bieg odbędzie się na Pradze Południe, Ursynowie i Mokotowie.

Bieg Women's Run

Women's Run - zakończenie sezonu

Ostatnia szansa na wzięcie udziału w biegu Women's Run w tym roku!

Wydarzenie zostało zorganizowane z myślą o uczestniczkach programu Women's Run i osobach, które uprawiają

Zobacz film: "Wysiłek fizyczny a endorfiny"

bieganie rekreacyjne. Wyścig będzie podsumowaniem sezonu treningowego 2012. Jest to doskonała okazja, by sprawdzić się w rywalizacji z innymi biegaczami. Zwycięzcy wyścigu otrzymają atrakcyjne nagrody sponsorowane przez markę adidas. Organizatorzy dysponują ograniczoną liczbą miejsc, dlatego podczas zapisów na bieg pierwszeństwo będą miały osoby uczestniczące w programie Women's Run.

Jeśli jesteś zainteresowana udziałem w wyścigu, wyślij zgłoszenie na adres e-mailowy: womensrun@womensrun.pl (w temacie wpisz Bieg Główny Women's Run i nazwę dzielnicy). Na zgłoszenia czekamy do 23 listopada do godziny 16:00. Więcej informacji znajdziesz na stronie internetowej Women's Run.

Program Women's Run

Jest to cykl nieodpłatnych treningów biegowych organizowanych w Warszawie z myślą o kobietach. W ramach zajęć wykwalifikowani instruktorzy udzielają fankom joggingu fachowych porad na temat biegania. Ponadto uczą kobiety, jak zoptymalizować efekty biegania. Zajęcia w grupie motywują uczestniczki programu do poprawy swoich wyników. Organizatorem programu jest agencja marketingu sportowego ABK Sport. Partnerzy programu to: Adidas, Barilla Poland, Urząd Dzielnicy Wola m.st. Warszawy oraz Urząd Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy. Patroni medialni programu Women's Run to: abcZdrowie.pl, bieganie.pl, 4run.pl, wolnasobota.pl, aktywni.pl, kobietkibiegaja.pl, Radio Dla Ciebie oraz trendz.pl.

Komentarze
zapytaj lekarza

za darmo

  • Odpowiedź w 24 godziny
  • Bez żadnych opłat
  • Lekarze, psychologowie, dietetycy

lekarzy jest teraz online

0/500

Bieganie - profilaktyka zawału, wpływ na zdrowie, zalety
najnowsze pytania

Dyskusje na forum

Artykuły Bieganie - profilaktyka zawału, wpływ na zdrowie, zalety
Bieganie - profilaktyka zawału, wpływ na zdrowie, zalety

Women's Run - plakat

Women's Run - plakat

Program Women's Run ma na celu propagowanie biegania wśród kobiet.

Bieganie - profilaktyka zawału, wpływ na zdrowie, zalety

III Bieg Główny Women's Run na Woli

III Bieg Główny Women's Run na Woli

27 października 2012 r. w Lasku na Kole, na warszawskiej Woli odbędzie się III Bieg Główny Women's Run Wola. Bieg ma na celu podsumowanie sezonu (...) biegowego Women's...

Bieganie - profilaktyka zawału, wpływ na zdrowie, zalety

Nowy sezon biegowy Women's Run 2013

. Na koniec sezonu biegowego odbędzie się Bieg Główny Women's Run. Jeśli chcesz zacząć przygodę z bieganiem lub masz już jakieś doświadczenia związane (...) Właśnie zaczyna się czwarta edycja Women's...

Bieganie - profilaktyka zawału, wpływ na zdrowie, zalety

Women's run

Women's run

Treningi z instruktorem, przeznaczone dla wielbicielek joggingu! Nagrody w konkursie "Bieganie w obiektywie"

Bieganie - profilaktyka zawału, wpływ na zdrowie, zalety

Women's Run 2013

Women's Run 2013

Zapraszamy do kolejnej edycji treningów Woman's Run.

Złamania i zwichnięcia

Opatrunek Desaulta (WIDEO)

Opatrunek Desaulta (WIDEO) Odtwórz wideo

jest dobrze ustabilizowane. Prawidłowe zakończenie bandażowania wymaga użycie klipsa dołączonego do bandaża lub zwykłej taśmy samoprzylepnej. Opatrunek Desaulta szczegółowo prezentuje i opisuje lekarz Łukasz Dubielecki.

Sałatki

Sałatka z gruszką

Sałatka z gruszką

Pyszna sałatka z gruszką i zieloną sałatą ma szanse stać się hitem sezonu. Bomba witaminowa, jaką jest danie, z pewnością przyciągnie wielu fanów. A jeśli dodać jeszcze sos klonowy jako polewę? Palce lizać!