Trwa ładowanie...

Zdrada według Polaków (WIDEO)

Zobacz film: "Zdrada według Polaków"

Do zdrad przyznaje się coraz więcej osób, zarówno mężczyzn, jak i kobiet. W ostatnim czasie widać także tendencję do częstej zmiany partnerów nawet z zawarciem kolejnych związków małżeńskich. Społeczeństwo zdaje się coraz bardziej niestałe.

Jedną z przyczyn zdradzania jest właśnie niestałość. Osoby, które w naturze mają skłonność do eksperymentów, poznawania i doświadczania nowych rzeczy będą bardziej skłonne do zdrady. Innymi powodami może być także zaniedbanie ze strony partnera tak w sferze seksualnej, jak i emocjonalnej.

Nie czekaj na wizytę u lekarza. Skorzystaj z konsultacji u specjalistów z całej Polski już dziś na abcZdrowie Znajdź lekarza.

Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza