Trwa ładowanie...
Przeczytaj raport abcZdrowie
Temat miesiąca: Alkohol

"Zdrowie z natury" Burke Lennihan pod patronatem abcZdrowie.pl

"Zdrowie z natury" to książka od Wydawnictwa Illuminatio autorstwa Burke Lennihan. Traktuje ona o naturalnych sposobach leczenia prawie 200 najpowszechniejszych dolegliwości. Pokazuje, że w wielu przypadkach można poradzić sobie naturalnymi sposobami bez ingerencji sztucznie wytworzonych antybiotyków.

Zobacz film: "#dziejesienazywo: Czy warto wykonywać badania profilaktyczne?"

Autorka zauważa, że prawidłowa dieta i ćwiczenia do podstawa. Dzięki nim oszczędzimy na opiece zdrowotnej i będziemy cieszyli się dłuższym i zdrowszym życiem. Dolegliwości przytaczane są w książce w kolejności alfabetycznej, dzięki czemu każdy z łatwością znajdzie interesujące go rady.

Zobacz, że natura ma uzdrawiającą moc i sięgnij po "Zdrowie z natury".

Potrzebujesz konsultacji z lekarzem, e-zwolnienia lub e-recepty? Wejdź na abcZdrowie Znajdź Lekarza i umów wizytę stacjonarną u specjalistów z całej Polski lub teleporadę od ręki.

Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza