Trwa ładowanie...

Ziołowe kosmetyki pomysłem na biznes (WIDEO)

Zobacz film: "Ziołowe kosmetyki pomysłem na biznes"

Branża kosmetyczna jest dość rozległa i nie łatwo się w niej przebić - szczególnie na samym początku. Im się jednak udało. Marta Remplewicz i Zosia Marciniak produkują kosmetyki ze świeżych ziół. Ich kosmetyki wyróżniają napary ziołowe, które zastępują w produkcie kosmetycznym wodę stanowiącą zazwyczaj aż 70 proc. składu. W materiale opowiedzą o swojej linii kosmetycznej „DLA”. Już sam brak wody w ich kosmetykach jest bardziej niż zachęcający i godny podziwu. Mamy nadzieję, że to dopiero początki i liczymy na więcej.

Potrzebujesz konsultacji z lekarzem, e-zwolnienia lub e-recepty? Wejdź na abcZdrowie Znajdź Lekarza i umów wizytę stacjonarną u specjalistów z całej Polski lub teleporadę od ręki.

Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza