Trwa ładowanie...

Związek "na kocią łapę" - jakie masz prawa (WIDEO)

Zobacz film: "Moje prawa "na kocią łapę""

Gdy wiążemy się z kimś, najczęściej w wyobraźni widzimy wspólną przyszłość. Związki w większości prowadzą do ślubów. Jednak nie każdy tak organizuje swoje życie rodzinne, część par bowiem nie zmierza legalizować swojego związku. Życie "na kocią łapę" to proste rozwiązanie, ale w chwili rozstania może dojść do wielu konfliktów i nieporozumień.

Można wziąć pod uwagę, chociażby wspólny majątek. Para żyjąca w konkubinacie, która wspólnie kupiła mieszkanie, choć formalnie należy ono do jednego z partnerów, może spotkać się z problemami spłaty. W takiej sytuacji warto zwrócić się po radę do adwokata.

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.