Trwa ładowanie...

Chcesz przedłużyć młodość? Wypróbuj terapię tlenem!

Tlen, przenikając do wszystkich komórek ciała, wpływa pozytywnie na cały organizm, ułatwia leczenie różnych chorób i dolegliwości, a nawet może opóźnić procesy starzenia się organizmu. Nic dziwnego zatem, że tlenoterapia hiperbaryczna zdobywa na świecie coraz więcej zwolenników...

spis treści

1. Dzięki terapii tlenem twoje ciało ulega regeneracji!

Przewlekłe zmęczenie, bóle głowy, osłabienie kondycji fizycznej i psychicznej może być skutkiem niedoboru tlenu w organizmie. Problem dodatkowo pogłębia siedzący tryb życia, długotrwałe przebywanie w zamkniętych, klimatyzowanych pomieszczeniach oraz brak czasu na odpoczynek i aktywność fizyczną. Lekarstwem na te wszystkie dolegliwości może być właśnie terapia hiperbaryczna. Jest to metoda bezbolesna i nieinwazyjna, dzięki niej możemy zwiększyć ilość tlenu w organizmie i tym samym poprawić funkcjonowanie naszych komórek. W kabinie hiperbarycznej panuje ciśnienie wyższe niż atmosferyczne, dzięki czemu tlen łatwiej przedostaje się do wszystkich tkanek. Poddając się takim zabiegom, możemy dostarczyć do organizmu aż 15 razy więcej tlenu, niż oddychając w normalnych warunkach.

Zobacz film: "Jak wygląda postępowanie pooperacyjne?"

2. Terapia hiperbaryczna dla twojego piękna!

Właściwe dotlenienie organizmu jest bardzo ważne dla zachowania pięknego wyglądu. Kobiety coraz częściej korzystają z leczniczych właściwości komory hiperbarycznej, która pozwala im cieszyć się zdrową i jędrną skórą. Taki zabieg nie tylko poprawia elastyczność włókien kolagenowych, zapobiegając powstawaniu zmarszczek, ale też pomaga pozbyć się zbędnych kilogramów. Terapia tlenem wpływa bowiem na tempo przemiany materii, dzięki czemu organizm szybciej spala tkankę tłuszczową.

3. Komora hiperbaryczna na kaca i problemy z potencją?

Poprawa urody to nie jedyna funkcja terapii hiperbarycznej. Okazuje się, że może być ona również złotym środkiem na... kaca! Tlenoterapia ma bowiem także działanie oczyszczające i odtruwające. Tlen pomoże oczyścić twój organizm ze szkodliwych substancji i odzyskać dobre samopoczucie po całonocnej imprezie. Od pewnego czasu cudowne właściwości komory hiperbarycznej zaczęli dostrzegać także mężczyźni. Zabiegi poprawiają ukrwienie poszczególnych organów i narządów, likwidując m.in. problemy z potencją.

Terapia hiperbaryczna może być stosowana przez wszystkich, zarówno dorosłych, jak i dzieci. Dzięki regularnym zabiegom możesz polepszyć swoją kondycję fizyczną i psychiczną.

Nie czekaj na wizytę u lekarza. Skorzystaj z konsultacji u specjalistów z całej Polski już dziś na abcZdrowie Znajdź lekarza.

Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza