Trwa ładowanie...

Co widzisz na obrazku? Prosty test podpowie, jakie masz ukryte pragnienia

Nawet osoby silne i pewne siebie nie zawsze zdają sobie sprawę z własnych ukrytych pragnień. Przez to często czują się nieszczęśliwe. Oto prosty test obrazkowy, dzięki któremu możemy zyskać cenne wskazówki na temat własnego życia.

Zobacz film: "Studenci medycyny będą uczyli się empatii"

spis treści

1. Test obrazkowy. Jaką masz osobowość?

Testy obrazkowe zyskują coraz większą popularność. Nic w tym dziwnego, ponieważ są łatwe w wykonaniu, nie ma potrzeby odpowiadać na dziesiątki pytań i tracić dużo czasu. Wystarczy tylko spojrzeć na dany obrazek i bez wpatrywania się w niego powiedzieć, co na nim widzimy.

Test, który proponujemy, może poznać nasze ukryte pragnienia. Nawet osoby na pozór spełnione - mające dobrą pracę i rodzinę - mogą czuć się w głębi duszy nieszczęśliwe. Część z nas prześladuje ciągle poczucie braku czegoś. Nie każdy jednak wie, jakie są jego ukryte pragnienia. Ten test może nam zajrzeć w siebie i zrozumieć jakim typem człowieka jesteśmy.

Ważne jest, aby patrząc na obrazek zaufać pierwszemu wrażeniu i nie doszukiwać się niczego na siłę.

Co najpierw zauważyłeś?

Zauważyłeś drzewa?

Pierwszą rzeczą, którą dostrzegłeś na obrazku, były drzewa? Jeżeli tak, to jesteś typem człowieka spokojnego i zrównoważonego. Bardzo cenisz swój cichy rytm życia. Ufasz własnej intuicji i polegasz na niej, podejmując wszystkie decyzje.

Takie osoby czują się spełnione i szczęśliwe, kiedy mogą podróżować i poznawać świat, ponieważ są w stanie dostrzegać piękno natury. Skupiają uwagę na szczegółach i lubią smakować życie.

Takie przyjemności są bardzo ważne. Kiedy w życiu takiej osoby zaczyna dominować natłok obowiązków i ciągły pęd, zaczyna się czuć nieszczęśliwa i zmęczona.

Zauważyłeś pysk tygrysa?

Patrząc na obrazek, w pierwszej chwili zauważyłeś pysk tygrysa? Oznacza to, że osobą pewną siebie, która nie boi się życia i nowych wyzwań. Świetnie radzisz sobie w kontaktach z innymi ludźmi, szybko podejmujesz nawet trudne decyzje i umiesz pracować pod presją. Ludzie podziwiają twoją odwagę.

Takie osoby cechuje optymistycznie podejście do życia, starają się nie zamartwiać nad przyszłością. Słabą stroną osób pewnych siebie jest nieumiejętność budowania stałych relacji, zwłaszcza związków. Dlatego bardzo pragniesz, aby w końcu ktoś cię zrozumiał i okazał wsparcie. Zazwyczaj jednak jest odwrotnie - to otoczenie oczekuje twojej pomocy. Twoim największym pragnieniem jest posiadanie prawdziwego przyjaciela.

I jak, sprawdziło się u was?

Zobacz również: 22 sposoby na lepsze życie według cenionego psychologa i psychoterapeuty

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Rekomendowane przez naszych ekspertów

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.