Trwa ładowanie...

Dzień Otwarty w Premium Medical - spotkanie ze specjalistami kliniki oraz dr Robertem Chmielewskim z Rclinic

24 marca w Warszawie odbyło się otwarcie nowej kliniki Premium Medical znajdującej się na Grochowie. Klinika powstała w celu świadczenia usług z zakresu kompletnej opieki m.in. dla kobiet w ciąży bądź ją planujących. Głównym partnerem Premium Medical jest Rclinic, oferująca pacjentom zabiegi z zakresu medycyny estetycznej.

spis treści

1. Nowoczesna ultrasonografia i ginekologia

Dzień Otwarty w Premium Medical
Dzień Otwarty w Premium Medical

Podczas dnia otwartego w Premium Medical odbyło się spotkanie ze specjalistami kliniki oraz dr Robertem...

zobacz galerię

Podczas konferencji prasowej, inaugurującej otwarcie kliniki, zaprezentowano najnowsze zabiegi z zakresu ultrasonografii, ginekologii oraz ginekologii estetycznej. Lek. Med. Przemysław Kosiński przedstawił szeroki zakres

badań prenatalnych , takich jak USG z wykluczeniem wad anatomicznych oraz wysokospecjalistyczne ECHO serca płodu. Dla naszych pacjentek przygotowaliśmy najbardziej rozbudowany i zaawansowany program badań diagnostycznych prenatalnych . Czynność serca płodu jesteśmy w stanie stwierdzić już w 7 tygodniu ciąży. – tłumaczy Lek. med. Przemysław Kosiński, specjalista w dianostyce płodu oraz ultrasonografii.

Dr n. med. Robert Bartkowiak zaprezentował zabiegi z zakresu ginekologii oraz ginekologii estetycznej, które wykonuje się przy użyciu najnowszego lasera CO2 Mona Lisa Touch. Zabiegi, wykonywane przy użyciu tej najnowszej generacji lasera, są dużo mniej inwazyjne w porównaniu do klasycznych zabiegów chirurgii ginekologicznej, dotyczących na przykład leczenia nietrzymania moczu u kobiet. Laser CO2 Mona Lisa Touch jest stosowany przy takich zabiegach jak: rewitalizacja pochwy, korekcja warg sromowych, leczenie nietrzymania moczu u kobiet po porodzie oraz powrót do formy po porodzie.

2. Wsparcie ze strony medycyny estetycznej

Strategicznym partnerem Premium Medical jest klinika medycyny estetycznej Rclinic, której zespół stworzył dodatkową ofertę zabiegów, dedykowaną ciężarnym pacjentkom Premium Medical. Najważniejszym zadaniem lekarza jest zapewnienie odpowiedniej, kompleksowej opieki pacjentowi. Dlatego też stworzyliśmy pakiet zabiegów pielęgnacyjnych z zakresu kosmetologii oraz dermatologii dla kobiet w ciąży i po porodzie. Ciężarna pacjentka wymaga terapii, która opiera się na diagnostyce, prowadzeniu ciąży oraz kompleksowej opiece w szybkim powrocie do formy po porodzie. – wyjaśnia dr Robert Chmielewski. Rclinic proponuje między innymi pielęgnacyjny zabieg marki Decleor. Idealny zarówno dla kobiet w ciąży, jak i dla tych, które poród mają już za sobą i chcą szybko oraz bezpiecznie odzyskać kształty sprzed dziewięciu miesięcy. Kompleksowy zabieg „Motherhood” zaczyna się delikatnym oczyszczeniem skóry, po którym następuje masaż ciała z użyciem aromaterapeutycznego balsamu. Kolejnym krokiem jest aplikacja dwóch połączonych ze sobą aktywnych i odżywczych masek, które nawilżają i ujędrniają skórę. Do zabiegów wykorzystuje się preparaty oparte w 100 proc. na naturalnych składnikach, dzięki czemu są one bezpieczne i polecane kobietom przed, w trakcie i po ciąży. Celem zabiegów jest naprężenie skóry, wygładzenie i poprawienie jej elastyczności, co zmniejsza ryzyko pojawiania się rozstępów oraz sprawia, że nabiera ona blasku i jest odpowiednio nawilżona.

3. Nowy wymiar prywatnej opieki medycznej

Oferta Premium Medical, oprócz standardowych badań i zabiegów, opiera się na specjalnych programach dla kobiet i mężczyzn. Klinika umożliwia poddanie się pełnej diagnostyce i opiece w przypadku pacjentek, które chcą zbadać swoją płodność. Ponadto klinika umożliwia skorzystanie z możliwości planowania i prowadzenia ciąży. Zespół Premium Medical stworzył także takie programy jak: STOP nowotworom kobiecym, Zdrowe Serce (diagnostyka i profilaktyka chorób serca dla mężczyzn) oraz Męskie Sprawy (program diagnostyczny dotyczący schorzeń uroonkologicznych).

***
Premium Medical to nowo otwarta klinika, której Prezesem jest Małgorzata Błaszkowska, Dyrektorem – Aleksandra Antos. Zespół Premium Medical tworzą najlepsi specjaliści z zakresu kardiologii (Prof. hab. n. med. Jerzy Adamus), ginekologii, diagnostyki i leczenia niepłodności ginekologii estetycznej (dr n. med. Robert Bartkowiak), patologii ciąży, perinatologii (Prof. hab. n. med. Mirosław Wielgoś), endokrynologii (Prof. hab. n. med. Ewa Bar-Andziak), ortopedii, oraz radiologii (dr n. med. Ewa Jarkiewicz-Kochman) i ultrasonografii. Klinika mieści się w Warszawie na ulicy Kobielskiej 23. www.premium-medical.pl, tel.: +48 530 710 928, tel.: 22 512 51 53, e-mail: kontakt@premium-medical.pl.

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.