Trwa ładowanie...

Mikrosoczewkowa korekcja wzroku - Lentivu®

Materiały prasowe

Mikrosoczewkowa Korekcja Wzroku - Lentivu® - to innowacyjna metoda korekcji wzroku, dzięki której w ciągu kilkudziesięciu sekund pozbędziesz się wady wzroku i już następnego dnia po zabiegu będziesz mógł wrócić do codziennych aktywności.

Zobacz film: "Skąd się bierze ból pooperacyjny?"

Zabieg dziś – praca, sport, makijaż już jutro!

Główne zalety Mikrosoczewkowej Korekcji Wzroku:

 • Pozwala na wyeliminowanie konieczności noszenia okularów i soczewek
 • Powrót do aktywnego życia – dzień po zabiegu! Praca, hobby, sport, makijaż – możliwe są następnego dnia po wykonaniu zabiegu!
 • Najmniej inwazyjna – „najdelikatniejsza” metoda korekcji wzroku!
 • Najmniejszy dyskomfort w trakcie i po zabiegu
 • Zminimalizowane ryzyko suchego oka
 • Najkrótszy czas zabiegu

Kto może poddać się zabiegowi Mikrosoczewkowej Korekcji Wzorku Lentivu®?

Zabieg Lentivu® jest przeznaczony dla pacjentów krótkowzrocznych (od -0,75 dioptrii  do –10,0 dioptrii) oraz z astygmatyzmem (do 5,0 D).

Lentivu® - korzyści dla Pacjenta:

 • Pakiet Badań Premium – specjalny, rozszerzony pakiet badań diagnostycznych, oferowany jedynie przez Kliniki Optegra.
 • Specjalna procedura kwalifikacji, zabiegu i kontroli pooperacyjnej opracowana przez lekarzy specjalistów Optegra mająca na celu zapewnienie największego bezpieczeństwa oraz przekazania Pacjentowi wykraczających poza standard informacji o jego stanie wzroku oraz proponowanej metodzie korekcji wady wzroku.
 • Dodatkowe atuty, bez ryzyka: Pacjent, który nie zakwalifikuje się do Lentivu – nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów! W przypadku negatywnej kwalifikacji do jakiejkolwiek dostępnej metody korekcji wzroku w klinice Optegra, Pacjent otrzyma zwrot kosztów kwalifikacji.

Więcej informacji na www.optegra.com.pl/lentivu

Nie czekaj na wizytę u lekarza. Skorzystaj z konsultacji u specjalistów z całej Polski już dziś na abcZdrowie Znajdź lekarza.

Mikrosoczewkowa korekcja wzroku - Lentivu®
Mikrosoczewkowa korekcja wzroku - Lentivu®
Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  Pomocni lekarze
  Szukaj innego lekarza