Trwa ładowanie...

Nietypowy eksperyment małżeństwa. Postanowili przez rok codziennie uprawiać seks (WIDEO)

Zobacz film: "Nietypowy eksperyment małżeństwa"

Na nietypowy eksperyment zdecydowali się Brittany i Andy Gibbons - amerykańskie małżeństwo. Po narodzinach trzeciego dziecka postanowili, że codziennie przez rok będą uprawiać seks.

Nie zdecydowali się jednak na taki krok bez powodu. Zobacz, w jaki sposób ten eksperyment miał zmienić ich życie. Codziennie uprawiali seks, ciekawy eksperyment małżonków.

Brittany Gibbons cierpiała przez kompleksy po urodzeniu trzeciego dziecka. Wstydziła się swojego ciała, nie chciała nawet przebierać się przy mężu. Uprawiali seks przy zgaszonym świetle.

W końcu para zdecydowała się na nietypowy eksperyment. Postanowili, że codziennie przez rok będą uprawiać seks.

To miał być lek na kompleksy Brittany, a także sposób na zacieśnienie małżeńskich relacji. Na początku było im trudno wytrwać w postanowieniu.

Mieli mnóstwo wątpliwości, jednak po kilku miesiącach zauważyli pozytywne zmiany. Skutki eksperymentu zaskoczyły nawet samych małżonków. Znów stali się sobie bliscy.

W ich sypialni ponownie zagościła gorąca namiętność. Seks stał się przyjemny. Brittany przestała obawiać się reakcji męża na swoje nagie ciało.

Poczuła się piękna i akceptowana. Andy i Brittany zdecydowali, że po roku nie będą kontynuować eksperymentu. Jak sami stwierdzili, są ludźmi, nie robotami. Są bogatsi w nowe doświadczenia i dzięki eksperymentowi są pewni, że przetrwają każdy kryzys.

Więcej o seksie:

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.