Trwa ładowanie...

Ekspert dr Michał Sutkowski odpowie na pytania dotyczące koronawirusa

Czy ból pleców może być objawem COVID-19? Jak długo zarażamy po przejściu choroby? Czy można się powtórnie zakazić koronawirusem? Jak długo trwa izolacja i od kiedy obowiązuje? W związku z coraz większą liczbą zakażeń rosną obawy i wątpliwości dotyczące przebiegu choroby i izolacji chorych. Lekarz rodzinny dr Michał Sutkowski będzie odpowiadał na pytania nadesłane przez czytelników WP w programie "Newsroom" Wirtualnej Polski.

Zobacz film: "Dbaj, nie panikuj. Akcja specjalna Wirtualnej Polski"

W związku z licznymi wątpliwościami i pytaniami dotyczącymi epidemii w Polsce, 6 listopada, o godzinie 14:15 ekspert szczegółowo wyjaśni, jak zachować się kiedy zachorujemy, kiedy powinniśmy zrobić test i jakie mogą być powikłania po przejściu COVID-19.

Naszym gościem będzie doktor Michał Sutkowski - lekarz rodzinny, rzecznik Kolegium Lekarzy Rodzinnych, prodziekan Wydziału Medycznego ds. Rozwoju Uczelni Łazarskiego.

Pytania można zadawać poprzez dziejesie.wp.pl lub w komentarzach.

Specjalny program z udziałem dr. Sutkowskiego będzie można obejrzeć na stronie głównej Wirtualnej Polski.

Rekomendowane przez naszych ekspertów

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.