Trwa ładowanie...

Jak przygotować okłady z ziemniaków? (WIDEO)

Zobacz film: "Sprawdź, jak przygotować okłady z ziemniaków"

Większość z nas nie zdaje sobie sprawy, że naturalny lek na wiele dolegliwości mamy w kuchni. Tanie i niedoceniane ziemniaki mogą posłużyć do zrobienia okładów. Jak je zrobić i na jakie problemy zdrowotne pomogą?

O ziemniakach bardzo rzadko myślimy w kontekście zdrowotnym. I trudno się dziwić, ponieważ kojarzymy je przede wszystkim jako główny składnik tradycyjnych obiadów. Sam ziemniak raczej kojarzony jest z produktem, który zjedzony na surowo jest szkodliwy i może powodować bardzo negatywne skutki dla naszego organizmu.

Okazuje się jednak, że okłady z ziemniaka mają niezwykłe właściwości. Pozwalają one na pozbycie się wielu dolegliwości. W zaprezentowanym materiale wideo przedstawiamy trzy problemy, na które mogą pomóc odpowiednio przygotowane okłady z ziemniaków. Warto zaznaczyć, że w każdym przypadku powinien zadziałać inny rodzaj okładu, wiec należy go przygotować zgodnie z zaleceniami.

Mało kto wie, że okład ze startych i schłodzonych ziemniaków może być doskonałym środkiem na ból głowy. Z kolei ugotowane, gorące ziemniaki w mundurkach mogą wspomóc leczenie zapalenia oskrzeli. Z kolei przyłożenie umytych i pokrojonych w plastry ziemniaków w miejsce oparzenia pomoże uniknąć bąbli i uszkodzeń skóry.

W jaki sposób przygotować zdrowotne okłady z ziemniaków? O tym przekonacie się oglądając zaprezentowany materiał wideo. Warto pamiętać przy tym, że są to metody wspomagające a nie zastępujące leczenie, więc warto nasze działania skonsultować z lekarzem.

Potrzebujesz konsultacji z lekarzem, e-zwolnienia lub e-recepty? Wejdź na abcZdrowie Znajdź Lekarza i umów wizytę stacjonarną u specjalistów z całej Polski lub teleporadę od ręki.

Okłady z ziemniaków pomogą na wiele dolegliwości
Okłady z ziemniaków pomogą na wiele dolegliwości
Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza