Trwa ładowanie...

Lekarze radzili, żeby z powodu choroby przesunęła ślub. Nie posłuchała (WIDEO)

Avatar placeholder
17.02.2022 16:42

Laurin zaplanowała dzień ślubu z Michaelem w każdym szczególe. Nie chciała żeby cokolwiek zepsuło uroczystość. Data, którą wybrali to rocznica ich pierwszej randki. Kiedy lekarze zasugerowali, że ze względu na swój stan zdrowia powinna przełożyć wesele, Laurin nie posłuchała.

Obejrzyj WIDEO i poznaj jej historię. Lekarze odradzali jej ślub nie posłuchała. Laurin Long musiała walczyć o swoje szczęście. W 2015 roku, gdy zmagała się z rakiem piersi, poznała Michaela. Mimo przeciwności losu związali się i mężczyzna wspierał Laurin w chorobie. Kobieta przeżyła podwójną mastektomię i chemioterapię.

Gdy w końcu uwolniła się od nowotworu Michael poprosił ją o rękę. Od razu się zgodziła, ustalili datę i rozpoczęli przygotowania. Podczas przedślubnej gorączki Laurin zaczęła odczuwać bóle pleców. Nowotwór wrócił i tym razem zaatakował kości i wątrobę.

Chemioterapia nie przyniosła skutku i po trzech miesiącach rak rozprzestrzenił się też w płucach. Lekarze odradzali kobiecie ślub w takim momencie, obawiając się, że nie będzie w stanie stawić się na nim o własnych siłach. Laurin i Michael nie zgodzili się na przełożenie ślubu.

Data, którą wybrali była dla nich ważna. To rocznica ich pierwszej randki. Podczas przygotowań Laurin dowiedziała się, że została zakwalifikowana do badania klinicznego w Północnej Karolinie. To dla niej szansa na wyleczenie. W organizację ślubu włączyli się przyjaciele i organizacje non-profit.

24 marca Michael i Laurin powiedzieli sobie "tak" w synagodze, w obecności 225 gości. Kobieta czuła się na tyle dobrze, że nie musiała korzystać z wózka. Udalo jej się też zatańczyć na przyjęciu.

Jak sama mówi, to był najszczęśliwszy dzień w jej życiu. Laurin czeka dalsze leczenie, ale przy boku mężczyzny, który będzie przy niej na dobre i na złe walka wydaje się łatwiejsza.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Skorzystaj z usług medycznych bez kolejek. Umów wizytę u specjalisty z e-receptą i e-zwolnieniem lub badanie na abcZdrowie Znajdź lekarza.

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza