Trwa ładowanie...

Nie żyje Łukasz Owsiany. Dziennikarz TVP miał 31 lat

Zmarł Łukasz Owsiany dziennikarz z TVP3 Wrocław. Tragiczną wiadomość przekazała jego starsza siostra oraz koleżanki i koledzy z redakcji. W dniu śmierci miał zaledwie 31-lat.

spis treści

Zmarł Łukasz Owsiany reporter TVP3

W poniedziałek 17 października br. w wieku 31-lat zmarł Łukasz Owsiany reporter, który pracował w TVP3 Wrocław. O śmierci dziennikarza za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowała jego siostra Ewelina Srokowska.

Zobacz film: "Przyczyny udaru mózgu"

"Moje serce dzisiaj pękło i rozsypało się na miliardy najdrobniejszych kawałków… mój kochany młodszy braciszek odszedł… widziałam, jak walczył… widziałam go w ten weekend, bardzo się wzruszył, gdy mnie zobaczył… jego spojrzenie powiedziało mi "Ewa zobacz, że jestem tutaj, walczę, rehabilituje się, jest tak, jak walczyliśmy o to". Przytuliłam go i powiedziałam, że będzie dobrze… że teraz będzie już tylko lepiej… Niestety w nocy jego stan się pogorszył i został przetransportowany do szpitala… tam niestety rano zmarł" - napisała na Facebooku.

Koleżanki i koledzy z branży uczcili pamięć zmarłego, umieszczając w internecie wzruszający post.

"Był niezastąpiony. Dziś odczuwamy to wyjątkowo dotkliwie. Jego nieobecność pokazała nam, że przez wiele lat niewystarczająco docenialiśmy jego umiejętności, zaangażowanie, wsparcie, które każdego dnia od niego otrzymywaliśmy zarówno w sferze zawodowej, jak i prywatnej" - można przeczytać na oficjalnej stronie TVP3.

1. Łukasz Owsiany miał udar

Łukasz Owsiany tegoroczne wakacje spędzał nad Bałtykiem. Pewnego lipcowego dnia poczuł się źle, zaczął skarżyć się na silny ból głowy, a potem stracił przytomność. 31-latka przewieziono do szpitala, gdzie lekarze stwierdzili u niego udar mózgu. Dziennikarz zapadł w śpiączkę, z której niestety już się nie obudził.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Rekomendowane przez naszych ekspertów

Skorzystaj z usług medycznych bez kolejek. Umów wizytę u specjalisty z e-receptą i e-zwolnieniem lub badanie na abcZdrowie Znajdź lekarza.

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza