Trwa ładowanie...

Właściwości lecznicze MMS

Stacje sanitarno-epidemiologiczne przestrzegają przed stosowaniem preparatu Miracle Mineral Solution. To nie jest lek na nowotwory, wirusa HIV czy gruźlicę, a jedynie środek do uzdatniania wody pitnej...

spis treści

1. Czym jest Miracle Mineral Solution?

MMS to środek o działaniu bakteriobójczym, wirusobójczym i grzybobójczym, dlatego też znalazł on zastosowanie w dezynfekcji i uzdatnianiu wody. Nie należy go jednak spożywać.

Zobacz film: "#dziejesienazywo: Czy warto wykonywać badania profilaktyczne?"

2. Pogłoski na temat MMS

Miracle Mineral Solution można zamówić przez internet. Na stronie opisywany jest jako lekarstwo między innymi na: nowotwory, wirusa HIV, malarię, gruźlicę i zapalenie wątroby. Po internecie krążą pogłoski o przypadkach wyzdrowienia po stosowaniu MMS. Preparat traktuje się jako suplement diety i lekarstwo stanowiące alternatywę dla konwencjonalnych form terapii. W rzeczywistości nie ma on żadnych udowodnionych właściwości leczniczych. Sprzedaż preparatu opiera się na oszukiwaniu klienta, a popularność żeruje na desperacji osób, u których wykryto ciężką chorobę, często nieuleczalną. Chorzy skłonni są spróbować wszystkiego byle tylko zwiększyć swoje szanse na przeżycie.

3. Przyszłość Miracle Mineral Solution

Ze względu na fakt, iż MMS jest jedynie utlenioną solą, dopuszczoną do użytku w całej Europie, nie ma możliwości wycofania jej ze sprzedaży. Jedyne, co pozostaje, to informowanie ludzi o prawdziwym charakterze preparatu i dementowanie pogłosek o jego cudownych właściwościach.

Skorzystaj z usług medycznych bez kolejek. Umów wizytę u specjalisty z e-receptą i e-zwolnieniem lub badanie na abcZdrowie Znajdź lekarza.

Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza