Trwa ładowanie...
Przejdź na WP

Właściwości lecznicze MMS

Stacje sanitarno-epidemiologiczne przestrzegają przed stosowaniem preparatu Miracle Mineral Solution. To nie jest lek na nowotwory, wirusa HIV czy gruźlicę, a jedynie środek do uzdatniania wody pitnej...

Zobacz film: "#dziejesienazywo: Dlaczego warto robić screening?"

spis treści

1. Czym jest Miracle Mineral Solution?

MMS to środek o działaniu bakteriobójczym, wirusobójczym i grzybobójczym, dlatego też znalazł on zastosowanie w dezynfekcji i uzdatnianiu wody. Nie należy go jednak spożywać.

2. Pogłoski na temat MMS

Miracle Mineral Solution można zamówić przez internet. Na stronie opisywany jest jako lekarstwo między innymi na: nowotwory, wirusa HIV, malarię, gruźlicę i zapalenie wątroby. Po internecie krążą pogłoski o przypadkach wyzdrowienia po stosowaniu MMS. Preparat traktuje się jako suplement diety i lekarstwo stanowiące alternatywę dla konwencjonalnych form terapii. W rzeczywistości nie ma on żadnych udowodnionych właściwości leczniczych. Sprzedaż preparatu opiera się na oszukiwaniu klienta, a popularność żeruje na desperacji osób, u których wykryto ciężką chorobę, często nieuleczalną. Chorzy skłonni są spróbować wszystkiego byle tylko zwiększyć swoje szanse na przeżycie.

MMS to nie lek, a środek do uzdatniania wody pitnej
MMS to nie lek, a środek do uzdatniania wody pitnej (123rf.com)

3. Przyszłość Miracle Mineral Solution

Ze względu na fakt, iż MMS jest jedynie utlenioną solą, dopuszczoną do użytku w całej Europie, nie ma możliwości wycofania jej ze sprzedaży. Jedyne, co pozostaje, to informowanie ludzi o prawdziwym charakterze preparatu i dementowanie pogłosek o jego cudownych właściwościach.

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska S.A. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Ważne tematy