Trwa ładowanie...

Serwis KtoMaLek.pl – jak działa i dlaczego powinniśmy z niego skorzystać?

 Katarzyna Krupka
26.11.2018 11:49
Serwis KtoMaLek.pl – jak działa i dlaczego powinniśmy z niego skorzystać?
Serwis KtoMaLek.pl – jak działa i dlaczego powinniśmy z niego skorzystać?

To serwis unikalny na rynku. Jest wyjątkowo łatwy w obsłudze i bardzo zrozumiały. A to sprawia, że nawet mniej sprawni w obsłudze komputera seniorzy, nie będą mieli problemu, aby zamówić swój lek za jego pośrednictwem. W czym jeszcze tkwi fenomen serwisu KtoMaLek.pl?

1. Najważniejsza jest wygoda konsumenta

Nie wszystkie potrzebne nam preparaty medyczne możemy z łatwością kupić w aptece. Bardzo często na leki hormonalne, neurologiczne czy przeciwzakrzepowe, trzeba czekać nawet kilka dni, bo brakuje ich w aptece.

Jeśli chociaż raz, zdarzało ci się biegać po całym mieście w poszukiwaniu konkretnych produktów, to serwis KtoMaLek.pl jest stworzony właśnie dla ciebie.

Serwis KtoMaLek.pl
Serwis KtoMaLek.pl
Zobacz film: "Czym możemy popijać leki?"

Za jego pośrednictwem w kilka sekund sprawdzisz, w której aptece znajduje się lek, który chcesz kupić. Co więcej, możesz z łatwością wyszukać tę, znajdującą się w pobliżu miejsca, w którym właśnie jesteś – wystarczy, że podasz swoją dokładną lokalizację. To jednak nie wszystko.

Dzięki temu, że serwis współpracuje już z 4,5 tys. aptek na terenie całej Polski, bez problemu możesz poznać cenę leku, a nawet zarezerwować go przez internet i odebrać tego samego lub już następnego dnia w wybranym przez siebie miejscu. Rezerwacji produktu można dokonywać 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Osoba zamawiająca lek otrzymuje e-mail potwierdzający, a kiedy preparat jest już gotowy do obioru – zaproszenie do apteki. Wszystko odbywa się online, a do listy aptek dołączona jest mapa z ich dokładną lokalizacją. Cały proces trwa zaledwie kilka minut.

2. Sprostać wymaganiom

Serwis KtoMaLek.pl to odpowiedź na rosnące wymagania konsumentów. Najchętniej odwiedzalibyśmy tylko takie apteki, w których „od ręki” otrzymamy cały zestaw potrzebnych nam leków.

Niestety, w większości przypadków jest to niemożliwe, ale dzięki rozwiązaniom zaproponowanym przez serwis, można zaoszczędzić nie tylko czas, ale i energię przeznaczoną na poszukiwanie wszystkich produktów. Rezerwacja z kolei, daje nam pewność, że w międzyczasie nikt naszego leku nie wykupi.

Dodatkowo dane znajdujące się na serwisie są aktualizowane co kilka sekund, a to sprawia, że możemy być na bieżąco ze stanem faktycznym produktów w interesujących nas aptekach.

Z serwisu można korzystać zarówno na komputerach, jak i tabletach oraz smartfonach. To rozwiązanie na miarę XXI wieku.

Nie czekaj na wizytę u lekarza. Skorzystaj z konsultacji u specjalistów z całej Polski już dziś na abcZdrowie Znajdź lekarza.

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze