Trwa ładowanie...

Sposób na zapalenie oskrzeli. Okład z ziemniaków (WIDEO)

Avatar placeholder
26.08.2021 13:42

Ziemniaki są cenione nie tylko za walory smakowe i ogromny wachlarz zastosowań w kuchni. Miłośnicy tych warzyw podkreślają często, że są one wyjątkowym źródłem składników odżywczych, takich jak potas, magnez, wapń, żelazo, cynk, fosfo, sód, jod i witaminy K, C i B.

Zwolennicy medycyny naturalnej wykorzystują też ziemniaki do przygotowania okładów, które skutecznie pomagają walczyć m.in. z zapaleniem oskrzeli.

Czym charakteryzuje się ta choroba? Jej objawy są dosyć podobne do przeziębienia. Chory skarży się wtedy na złe samopoczucie, osłabienie i ból głowy. Może mieć też gorączkę. Ponadto przy zapaleniu oskrzeli zawsze występuje kaszel i sprawiająca dyskomfort flegma w oskrzelach.

Zazwyczaj choremu zaleca się odpoczynek i przebywanie w domu podczas infekcji. Dieta bogata w witaminy, a także sen powinny wpłynać pozytywnie na samopoczucie chorego. Pomóc może też syrop, który zwalcza kaszel. Co ciekawe, przy zapaleniu oskrzeli rzadko przepisuje się antybiotyk. Jak to możliwe? Jest to infekcja wirusowa. Nie jest on więc konieczny do wyleczenia chorego.

Chcesz wiedzieć więcej i poznać naturalną metodę na pozbycie się kaszlu? Zobacz WIDEO

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Skorzystaj z usług medycznych bez kolejek. Umów wizytę u specjalisty z e-receptą i e-zwolnieniem lub badanie na abcZdrowie Znajdź lekarza.

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze