Trwa ładowanie...

Sprzedaż komórek jajowych. Ile można na tym zarobić? (WIDEO)

Handel komórkami jajowymi to nielegalny proceder. Nawet umieszczenie ogłoszenia o chęci sprzedaży jest traktowane jako naruszenie prawa. Mimo to, wciąż zdarzają się takie przypadki. Zobaczcie, ile rodzice są w stanie zapłacić za komórki rozrodcze:

Około 10 procent populacji boryka się z problemem niepłodności. Często leczenie niepłodności nie przynosi oczekiwanych rezultatów i nie prowadzi do zapłodnienia. Na nic zdaje się monitorowanie owulacji oraz liczenie dni niepłodnych i płodnych. Zdarza się, że przyczyny niepłodności kobiet i mężczyzn są na tyle złożone, że para nie jest w stanie począć dziecka.

Istnieje co najmniej 7 tajemnic żeńskiej komórki jajowej, które cię zaskoczą. Czy wiesz co się dzieje z zapłodnioną komórką jajową oraz jak alkohol wpływa na komórki jajowe i zapłodnienie? Obejrzyj wideo i poznaj przyczyny bezpłodności, a także dowiedz się więcej o sprzedaży komórek jajowych.

Są one niezbędne do urodzenia dziecka i pary pragnące potomstwa decydują się na naruszenie prawa w związku z tym. Niektórzy powiedzą, że jest to niemoralne, inni natomiast będą trzymać kciuki za upragnione dwie kreski na teście ciążowym. Mimo, że jest to kontrowersyjny temat to warto dowiedzieć się więcej i wyrobić sobie własną opinię.

Warto też pamiętać, że decyzja związana ze sprzedażą i kupnem komórek jajowych na pewno nie jest łatwa oraz, że może skończyć się poważnymi konsekwencjami. Więcej w filmie.

Zobacz film: "Sprzedaż komórek jajowych. Ile można na tym zarobić?"

Zobacz także:

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.