Minister zdrowia komentuje aferę w Szpitalu Południowym. Zapowiada zmiany
Sprawa nieprawidłowości w Szpitalu Południowym może doprowadzić do zmian w całym systemie ochrony zdrowia. Minister zdrowia Jolanta Sobierańska-Grenda zapowiedziała większą przejrzystość wynagrodzeń, kontrolę czasu pracy lekarzy i ograniczenie kominów płacowych.
Angelika Grabowska