Lody dla ochłody w czasie upałów. Sanepid ostrzega, co może być w środku
W Polskę uderzyła fala ekstremalnych upałów. Dla wielu jest to pretekst, by zajadać się lodami. Jednak oprócz wysokiej zawartości cukrów i innych niezdrowych dodatków, jedzenie mrożonych słodkości może wiązać się z poważnym ryzykiem zdrowotnym.
Mateusz Różański