Tu pracował lekarz Dawid Kacprzyk. Zmieniono radę nadzorczą
Jak donosi Polska Agencja Prasowa, Warszawski Szpital Południowy ma nową radę nadzorczą. To w tej placówce pracował były już radny Koalicji Obywatelskiej Dawid Kacprzyk i to tam miał funkcjonować tzw. salonik VIP dla polityków rządzącej koalicji.