Trwa ładowanie...

Zatrzymaj atak serca w 60 sekund (WIDEO)

Avatar placeholder
01.02.2021 12:43

Miksturę odkrył dr John Christopher. Wcześniej przetestował ponad 50 różnych mieszanek ziół i przypraw. Często chwalił się, że w swojej ponad 35-letniej praktyce na oddziale kardiologicznym nie stracił żadnego pacjenta.

Mieszanka, jak twierdził lekarz jest w stanie zapobiec zawałowi serca. Wszystko przez jeden składnik. O tym w wideo. Jak zatrzymać atak serca w sześćdziesiąt sekund? Wiele osób nie wie, że jeden prostym, ale silny składnik jest w stanie zapobiec zawałowi serca w ciągu zaledwie jednej minuty.

Tajny składnik to pieprz cayenne. Cayenne jest silnym stymulantem: przyspiesza tętno, równoważąc krążenie. Cayenne ma działanie hemostatyczne, natychmiast zatrzymuje krwawienie i pomaga wyzdrowieć pacjentom po zawale serca.

Jak przygotować nalewkę, która przyda się w awaryjnych sytuacjach? Składniki: sproszkowany pieprz cayenne, dwie świeże papryczki cayenne, 50% alkohol (możesz użyć wódki), rękawiczki, butelka.

Przygotowanie: załóż rękawice dla własnego bezpieczeństwa. Napełnij 1/4 butelki sproszkowanym pieprzem cayenne. Wlej wystarczającą ilość alkoholu, aby przykryła przyprawę. Zmiel paprykę z wystarczającą ilością alkoholu, aby uzyskać gęstszą konsystencję.

Wlej tę mieszankę do butelki. Dopełnij butelkę alkoholem i wstrząsaj kilka razy w ciągu dnia. Pozostaw nalewkę w chłodnym i ciemnym miejscu przez piętnaście dni, a następnie przecedź.

Jeśli masz problemy z sercem, zawsze trzymaj trochę nalewki pod ręką. Jak ją aplikować? Podaj około siedmiu kropli osobie, która ma objawy udaru lub zawału serca. Kolejne siedem kropli podaj po pięciu minutach.

Powtarzaj ten proces, aż jej stan ulegnie poprawie. Jeśli osoba nie jest przytomna, umieść dwie krople nalewki pod jej językiem i zacznij wykonywać masaż serca. Powtarzaj ten proces co pięć minut, aż zacznie reagować.

Nie czekaj na wizytę u lekarza. Skorzystaj z konsultacji u specjalistów z całej Polski już dziś na abcZdrowie Znajdź lekarza.

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze