Trwa ładowanie...

Asequrella – wskazania, przeciwwskazania, działanie, dawkowanie

Avatar placeholder
29.09.2021 16:10
Asequrella to preparat polecany kobietom przy antykoncepcji hormonalnej.
Asequrella to preparat polecany kobietom przy antykoncepcji hormonalnej. (adobestock)

Antykoncepcja hormonalna może znacząco wpływać na dobre samopoczucie oraz kondycje fizyczną. Podczas kuracji hormonalnej warto wspierać organizm. Asequrella to preparat polecany kobietom przy antykoncepcji hormonalnej.

spis treści

1. Charakterystyka Asequrelli

Preparat Asequrella to ziołowy lek, który korzystnie wpływa na zdrowie, wygląd oraz samopoczucie kobiet stosujących antykoncepcje hormonalną. Asequrella jest odpowiednia zarówno dla kobiet, które stosują tabletki antykoncepcyjne, krążki, wkładki domaciczne, plastry antykoncepcyjne oraz zastrzyki antykoncepcyjne.

Tabletki Asequrella zawierają naturalne ekstrakty. Asequrella pomaga zwiększyć libido. Tabletki Asequrella przyczyniają się do zwiększenia satysfakcji z życia seksualnego. Suplement Asequrella wpływa na zachowanie prawidłowej masy ciała oraz zachowuje prawidłowy poziom nawodnienia organizmu.

2. Składniki suplementu

Zobacz film: "Tabletki antykoncepcyjne mogą chronić przed rozwojem niektórych rodzajów nowotworu"

Składniki suplementu Asequrella to: wyciąg z korzenia maca, wyciąg z korzenia żeń-szenia, owoc opuncji figowej, kompleks wyciągów z alg brunatnych i pestek winogron, wyciąg z zielonej herbaty, wyciąg z kłącza imbiru lekarskiego, wyciąg z korzenia mniszka lekarskiego, wyciąg z kurkumy (ostryżu długiego) oraz witamina B6.

8 najskuteczniejszych metod antykoncepcyjnych dla kobiet
8 najskuteczniejszych metod antykoncepcyjnych dla kobiet [10 zdjęć]

Obecnie kobiety mają do wyboru wiele różnych metod antykoncepcji, co może sprawić, że wybór jednej z

zobacz galerię

3. Wskazania do stosowania

Wskazania do stosowania preparatu Asequrella to stosowanie antykoncepcji hormonalnej zarówno jednoskładnikowej (zawierającej progesteron) jak i dwuskładnikowej (zawierającej progesteron i estrogen). Asequrella może być stosowana także w przy użyciu innych metod antykoncepcji hormonalnej, które mają wpływa na cały organizm.

4. Przeciwwskazania do stosowania

Preparatu Asequrella nie powinno się łączyć z innymi preparatami zawierającymi witaminę B6. Przeciwwskazania do stosowania suplementu Asequrella to także uczulenie na rośliny zawarte w preparacie.

5. Na co ma wpływ stosowanie tabletek Asequrella?

Działanie tabletek Asequrella to:

  • podnoszenie libido
  • wzmocnienie sił witalnych
  • usprawnienie pracy wątroby
  • pobudzenie metabolizmu
  • pobudzenie trawienia
  • usuwanie wody z organizmu (działanie moczopędne)
  • zachowanie prawidłowej masy ciała
  • uzupełnienie niedoborów witaminy B6.

6. Jak bezpiecznie dawkować suplement?

Suplement diety Asequrella stosuje się w dawce 1 tabletka dziennie. Tabletki Asequrella mogą być stosowane przez cały czas stosowania antykoncepcji hormonalnej. Cena tabletek Asequrella to ok 15 zł za 20 tabletek.

Potrzebujesz konsultacji z lekarzem, e-zwolnienia lub e-recepty? Wejdź na abcZdrowie Znajdź Lekarza i umów wizytę stacjonarną u specjalistów z całej Polski lub teleporadę od ręki.

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze