Przejdź na WP

Asequrella – charakterystyka, skład, wskazania, przeciwwskazania, działanie, dawkowanie

Antykoncepcja hormonalna może znacząco wpływać na dobre samopoczucie oraz kondycje fizyczną. Podczas kuracji hormonalnej warto wspierać organizm. Asequrella to preparat polecany kobietom przy antykoncepcji hormonalnej.

Zobacz film: "Tabletki antykoncepcyjne mogą chronić przed rozwojem niektórych rodzajów nowotworu"

spis treści

1. Asequrella – charakterystyka

Preparat Asequrella to ziołowy lek, który korzystnie wpływa na zdrowie, wygląd oraz samopoczucie kobiet stosujących antykoncepcje hormonalną. Asequrella jest odpowiednia zarówno dla kobiet, które stosują tabletki antykoncepcyjne, krążki, wkładki domaciczne, plastry antykoncepcyjne oraz zastrzyki antykoncepcyjne.

Tabletki Asequrella zawierają naturalne ekstrakty. Asequrella pomaga zwiększyć libido. Tabletki Asequrella przyczyniają się do zwiększenia satysfakcji z życia seksualnego. Suplement Asequrella wpływa na zachowanie prawidłowej masy ciała oraz zachowuje prawidłowy poziom nawodnienia organizmu.

2. Asequrella – skład

Składniki suplementu Asequrella to: wyciąg z korzenia maca, wyciąg z korzenia żeń-szenia, owoc opuncji figowej, kompleks wyciągów z alg brunatnych i pestek winogron, wyciąg z zielonej herbaty, wyciąg z kłącza imbiru lekarskiego, wyciąg z korzenia mniszka lekarskiego, wyciąg z kurkumy (ostryżu długiego) oraz witamina B6.

8 najskuteczniejszych metod antykoncepcyjnych dla kobiet
8 najskuteczniejszych metod antykoncepcyjnych dla kobiet [10 zdjęć]

W obecnej chwili kobiety mają do wyboru rozmaite metody antykoncepcji. To z kolei sprawia, że wybór jednej...

zobacz galerię

3. Asequrella – wskazania

Wskazania do stosowania preparatu Asequrella to stosowanie antykoncepcji hormonalnej zarówno jednoskładnikowej (zawierającej progesteron) jak i dwuskładnikowej (zawierającej progesteron i estrogen). Asequrella może być stosowana także w przy użyciu innych metod antykoncepcji hormonalnej, które mają wpływa na cały organizm.

4. Asequrella – przeciwwskazania

Preparatu Asequrella nie powinno się łączyć z innymi preparatami zawierającymi witaminę B6. Przeciwwskazania do stosowania suplementu Asequrella to także uczulenie na rośliny zawarte w preparacie.

Zobacz także:

5. Asequrella – działanie

Działanie tabletek Asequrella to:

6. Asequrella - dawkowanie

Suplement diety Asequrella stosuje się w dawce 1 tabletka dziennie. Tabletki Asequrella mogą być stosowane przez cały czas stosowania antykoncepcji hormonalnej. Cena tabletek Asequrella to ok 15 zł za 20 tabletek.

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska S.A. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Ważne tematy