Przejdź na WP

Malinka - czym jest? Sprawdzone sposoby na ukrycie malinki

Malinka jest zazwyczaj wstydliwą pamiątką po spotkaniu ze swoją drugą połówką. Jest powodem do śmiechu wśród młodzieży, która w szczególny sposób upodobała sobie robienie malinek. Dla wielu osób robienie malinki jest głupie i dziecinne, jednak nie zmienia to faktu, że nadal wiele młodych osób nie wie do końca, czym malinka jest i jak się ją robi.

Zobacz film: "Pocałunek"

spis treści

1. Malinka - czym jest?

Malinka z wyglądu przypomina siniaka. Jednak malinki mają intensywniejszy kolor i często są bardziej bordowe niż sine. Kolejna cecha charakterystyczna malinki otoczenie przez kilka czerwonych punkcików.

Malinka powstaje w bardzo prosty sposób. Wystarczy przez dłuższą chwilę zasysać skórę, dlatego, choć zazwyczaj malinki robi chłopak dziewczynie lub na odwrót, to jednak można sobie ją zrobić samemu. Jednak najczęściej malinki pojawiają się na szyi, czy dekolcie, jednak można ją również zrobić na brzuchu lub udzie.

Robienie malinki jest popularne głównie wśród młodzieży
Robienie malinki jest popularne głównie wśród młodzieży (Shutterstock)

Niestety malinka goi się dość długo i możemy nosić taką pamiątkę na naszej skórze nawet przez tydzień. Dlatego opinie na temat malinek są mocno podzielone. Dla jednych malinka to oznaka braku dojrzałości, a dla drugich dowód miłości i oddania.

2. Malinka - jak ukryć malinkę

Malinkę można ukryć na wiele różnych sposobów. Jednak jeśli dopiero co "powstała", można spróbować ją zminimalizować, przykładając zimny okład do szyi. Mogą to być np. kostki lodu zawinięte w chusteczkę. Po 20 minutach takiego okładu malinka powinna być już mniej widoczna. Jeśli chcemy szybko pozbyć się malinki, można też spróbować szybko rozmasować to miejsce dłonią lub bardzo delikatną szczoteczką.

10 sposobów, którymi on wyraża uczucia
10 sposobów, którymi on wyraża uczucia [10 zdjęć]

Mężczyźni doskonale znają znaczenie słów „kocham Cię”, tylko niestety czasem ciężko przechodzą one przez...

zobacz galerię

Jeśli pomimo naszych starań malinka jest nadal widoczna, trzeba popracować nad technikami kamuflażu. W takiej sytuacji warto zaopatrzyć się w korektor, najlepiej taki o zielonym odcieniu. Zielony korektor doskonale radzi sobie z różnymi zaczerwienieniami na skórze, a więc łatwo ukryje też malinkę.

Najprostszym sposobem na malinki jest po prostu ich zakrycie. Wystarczy, że włożymy golf albo chustkę, a nasza malinka przestanie być widoczna.

Pamiętajmy również, że jeśli nie chcemy mieć malinki, warto porozmawiać o tym wcześniej z naszą drugą połówką. Dzięki temu unikniemy malinki i nie będziemy musiały jej ukrywać przez kolejne dni przed rodzicami.

3. Malinka - jak zrobić

Zrobienie malinki nie jest trudne. Należy się jednak wcześniej upewnić, że malinki nie przeszkadzają naszemu chłopakowi lub dziewczynie. Pamiętajmy, że malinka jest bardzo intymnym sposobem na okazywanie sobie uczuć i nie znika od razu, więc trzeba to mieć na uwadze.

PYTANIA I ODPOWIEDZI LEKARZY NA TEN TEMAT

Zobacz odpowiedzi na pytania osób, które miały do czynienia z tym problemem:

Wszystkie odpowiedzi lekarzy

Jeśli chcemy zrobić malinkę najlepiej pocałować naszą drugą połówkę i stopniowo zejść do szyi. Nie ma obaw, że malinka nie wyjdzie. Aby zrobić malinkę, wystarczy przyłożyć usta do szyi i po prostu zassać skórę. Czas robienia malinki zależy od tego, jak mocno ssiesz skórę partnera, jednak pamiętaj, aby nie przesadzić. Na zrobienie malinki wystarczy jedynie 20 sekund. Malinkę można urozmaicać pocałunkami, czym sprawisz dużą przyjemność partnerowi.

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska S.A. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Ważne tematy