Trwa ładowanie...

Naturalny sposób na pająki - woda z miętą (WIDEO)

Zobacz film: "Mięta pomaga walczyć z pająkami"

Pająki nie są szczególnie lubianymi stworzeniami. Nie trzeba cierpieć na arachnofobię, by unikać choćby zbliżania się do pająków, nie wspominając już o dotykaniu tych zwierząt. Trudno się więc dziwić, że nie chcemy pająków w domu, a dla wielu osób zobaczenie tego stworzenia na ścianie czy podłodze kończy się paniką. Jak sobie z nimi poradzić?

Okazuje się, że rozwiązaniem może być mięta. Jest to popularny ziołowy środek stosowany w walce z niestrawnością i innymi problemami związanymi z układem pokarmowym. Czujemy się dzięki niemu świeżo, często po wypiciu mięty mijają nudności. Mięta może być jednak również środkiem na pająki. Jej aromatyczny zapach doskonale działa na tych niechcianych gości w domu. Jak to możliwe?

Pająki bardzo nie lubią zapachu mięty i wcale nie trzeba dużo, by pozbyć się tych zwierząt z domu. Świeża mięta, suszona mięta, a nawet olejek miętowy - wszystko może pomóc na pozbycie się niechcianych lokatorów. Jeśli nie przeszkadza ci zapach mięty, postaw to zioło w doniczce na parapecie - efekt murowany. Możesz wykorzystać również napar z mięty czy po prostu zwykłe listki.

Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo, w którym zaprezentowane zostały sposoby na walkę z pająkami właśnie przy pomocy mięty. Dzięki temu już na zawsze pozbędziesz się z domu niechcianych gości i będziesz mogła spać spokojnie.

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.