Trwa ładowanie...

Penidrol max – działanie, dawkowanie, opinie

Avatar placeholder
30.03.2021 21:33
Penidrol max – działanie, dawkowanie, opinie
Penidrol max – działanie, dawkowanie, opinie

Penidrol max jest suplementem diety, który ma poprawiać sprawność seksualną mężczyzny, a także wpłynąć na wielkość jego penisa. Tabletki Paenidrol max przyczyniają się do wydłużenia członka.

spis treści

1. Penidrol max – działanie

Suplement diety Penidrol max składa się z 4 naturalnych składników. Są nimi: ekstrakt z palmy sabałowej, ekstrakt z buzdyganka naziemnego, żeń-szeń oraz maca.

Ekstrakt z palmy sabałowej, zawarty w Penidrol max wpływa na utrzymanie poziomu libido na wysokim poziomie i dodaje energii seksualnej. Zawartość Macy reguluje poziom męskich hormonów. Wpływa też na wydłużenie członka.

Zobacz film: "#dziejesienazywo: Leczenie zaburzeń erekcji"

Ekstrakt z buzdyganka naziemnego jest silnym afrodyzjakiem. Dzięki zawartości tego składnika Penidrol max wpływa na potencję praz wydłuża czas trwania erekcji. Tabletki Penidrol max pozwalają mężczyźnie uzyskać bardziej wydajny wzwód.

Żeń-szeń zawarty w suplemencie Penidrol max wpływa na poprawę wigoru oraz redukuje zmęczenie podczas stosunku płciowego. Ekstrakt z żeń-szenia wpływa także na zwiększenie objętości prącia.

Produktu Penidrol max nie można zakupić w aptece. Nie ma także dokładnych badań odośnie działania i skutków ubocznych leku Penidrol max.

2. Penidrol max – dawkowanie

Dawkowanie Penidrol max polega na stosowaniu 1 tabletki Penidrol max każdego dnia. Nie zaleca się zażywania większej ilość Penidrol max, ponieważ Penidrol max nie wpłynie pozytywnie na stan współżycia seksualnego, a może tylko je pogorszyć.

Cena Penidrol max to ok. 100 zł za 30 tabletek.

3. Penidrol max – opinie

Produkt Penidrol max jest bardzo popularny wśród mężczyzn. Producent zapewnia, że przy stosowaniu Penidrol max można zwiększyć penisa nawet o 7 cm. Opinie o Penidrol max są jednak przede wszystkim negatywne. Mężczyźni stosujący Penidrol max wypowiadają się o braku zauważalnych efektów specyfiku Penidrol max, nawet w długim okresie stosowania.

Mężczyźni stosujący preparat Penidrol max deklarują, że nie kupiliby ponownie preparatu. Cena tabletek Penidrol max jest dość wysoka w stosunku do miernych efektów, które przynosi Penidrol max. Pozytywnych opinii o leku Penidrol max jest bardzo mało.

Nie czekaj na wizytę u lekarza. Skorzystaj z konsultacji u specjalistów z całej Polski już dziś na abcZdrowie Znajdź lekarza.

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze