Elektroradiologia na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu. Rekrutacja na studia w 2025 roku
Od października 2025 roku Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu poszerzy swoją ofertę edukacyjną o nowy, perspektywiczny kierunek – elektroradiologię. To odpowiedź uczelni na rosnące zapotrzebowanie na specjalistów łączących wiedzę z zakresu nauk medycznych, fizyki, inżynierii oraz nowoczesnych technologii wykorzystywanych w diagnostyce i terapii.
Dominika Najda