Nadużywasz smartfona? Przeczytaj, czym to grozi
Sześciu na dziesięciu Polaków regularnie korzysta ze smartfona – wynika ze statystyk. Wielu z nas niemal nie rozstaje się z telefonem, który nawet w nocy musi znajdować się w zasięgu ręki. Jednak warto pamiętać, że zbyt częste korzystanie z tego typu urządzeń może mieć poważne konsekwencje dla zdrowia, a nawet… przyspieszać procesy starzenia organizmu.