Trwa ładowanie...

Aspiryna może leczyć zaburzenia erekcji? (WIDEO)

Zobacz film: "Aspiryna może leczyć zaburzenia erekcji?"

Aspiryna ma wiele właściwości, ale jest najczęściej używana w przypadku grypy i przeziębienia. Kupujemy ją w aptece bez recepty, każdy ją zna i wielu osobom pomogła w walce z infekcjami.

Czy aspiryna to panaceum na wszystkie dolegliwości? Czy aspiryna może pomóc na problemy z erekcją i wywołać wzwód penisa? Już jedna tabletka o zawartości 100 mg kwasy acetylosalicylowego dziennie przyjmowana przez pół roku może znacznie zmniejszyć problemy z erekcją. Jak to możliwe, że aspiryna rozwiązuje problem zaburzenia erekcji? W jaki sposób działają mechanizmy erekcji i jak można na nie wpłynąć?

Aspiryna może być traktowana jako profilaktyka chorób serca oraz wykorzystywana w leczeniu po wystąpieniu udaru mózgu. Jakie wnioski przedstawił Uniwersytet Medipol w Stambule? Dowiedz się w jaki sposób przeprowadzono eksperyment i ile osób wzięło udział w badaniu. Sprawdź czy wystąpił efekt placebo i jak naukowcy potraktowali lecznicze właściwości placebo.

Zapoznaj się z wideo i dowiedz się czy aspiryna powinna dołączyć do grupy leków na potencję czy jest metodą leczenia zaburzeń erekcji. Poznaj przebieg ciekawego badania, które dotyczy leku, który znajduje się w większości domów. Zbierz informacje dotyczące działania aspiryny na brak erekcji.

Zobacz także:

Tata kąpie, mama przewija. Jak dzielicie się opieką nad dzieckiem?

Potrzebujesz konsultacji z lekarzem, e-zwolnienia lub e-recepty? Wejdź na abcZdrowie Znajdź Lekarza i umów wizytę stacjonarną u specjalistów z całej Polski lub teleporadę od ręki.

Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza