Rodzaje badań profilaktycznych, które należy wykonać po ukończeniu 30 roku życia. Dzięki nim, zachowasz dobre zdrowie na długo
Osoby poniżej 30. roku życia, bardzo często nie przejmują się swoim zdrowiem, dopóki nie zachorują i wizyta u lekarza jest już koniecznością. W innych przypadkach, bardzo trudno znaleźć im drogę do specjalisty. Na usta ciśnie się pytanie: "dlaczego mam iść do lekarza, jeżeli nic nie nie boli?" Odpowiedzieć można w prosty sposób: lepiej zapobiegać, niż leczyć.