Jak doprowadzić kobietę do orgazmu? - pochwa, wargi sromowe

Większość kobiet do perfekcji opanowała sztukę masturbacji. Kobiety zazwyczaj wiedzą, jak dojść do orgazmu. Stymulacja okolic pochwy pozwala bowiem na osiągnięcie kobiecego orgazmu w stosunkowo prosty i szybki sposób. Dlatego, jeśli chcesz poznać odpowiedź na pytanie jak doprowadzić kobietę do orgazmu i sprawić swojej partnerce przyjemność, w czasie stosunku nie zapomnij użyć swoich palców. Pamiętaj przy tym o użyciu dużej ilości lubrykantów, ponieważ suche palce mogą podrażnić łechtaczkę. Ponadto przydadzą ci się sprawdzone techniki masturbacji, które pomogą kobiecie dojść do wielokrotnego orgazmu. Efekty twoich działań będą lepsze, jeżeli w trakcie masturbacji nie będziesz krępował się poprosić kobietę o wskazówki jak doprowadziś do kobiecego orgazmu. W przypadku seksu najważniejsza jest przecież współpraca.

1. Jak doprowadzić kobietę do orgazmu - pochwa

Dla kobiety to jak dojść do orgazmu to żadna trudność. Większość kobiet masturbuje się, pocierając palcem lub dwoma łechtaczkę. Niekiedy masują również skórę na wargach sromowych kulistymi ruchami lub ruchami przód-tył. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że twoja partnerka lubi być w ten sposób dotykana, ale na wszelki wypadek upewnij się, w jaki sposób ją pobudzać. Może pokazać ci sama sposób na to jak chce dojść do orgazmu lub poprowadzić twoją dłoń w taki sposób, jaki jej najbardziej odpowiada. Sprawdzonym sposobem na kobiecy orgazm jest rozwarcie jej warg sromowych i szybkie przesuwanie środkowego palca w górę i w dół ścianek pochwy, przy lekkim dotykaniu łechtaczki. Nawet tak delikatna pieszczota może doprowadzić kobietę do orgazmu. Warto przy tym dodatkowo stymulować partnerkę, całując ją w usta i inne punkty erogenne. Alternatywą dla subtelnych pieszczot jest położenie całej dłoni na wzgórku łonowym i wprowadzenie jednego, dwóch, a następnie trzech palców do pochwy. Dłonią można lekko naciskać na łono i łechtaczkę. Kolejnym krokiem jest poruszanie dłonią dla większej stymulacji oraz zgięcie palców w taki sposób, by w krótkich, ale zdecydowanych ruchach pobudzać punkt G partnerki. Ta technika jest niezwykle skuteczna w wywoływaniu kobiecego orgazmu, zwłaszcza gdy połączy się ją z pieszczotami oralnymi.

Zobacz film: "Orgazm kobiet i mężczyzn"

Podniecenie kobiece od męskiego różni się prawie wszystkim: dynamiką, czynnikami wywołującymi, reakcją fizjologiczną i zachowaniem podejmowanym pod wpływem podniecenia. Na przykład u mężczyzn podniecenie jest reakcją na bodziec – albo zewnętrzny, jak np. widok erotycznego zdjęcia, albo wewnętrzny, jak np. myśl o seksie. Dla kobiety podniecenie jest wynikiem różnych elementów, przede wszystkim poczucia, że jest na ten moment najważniejszą kobietą na świecie dla swojego partnera (nawet podczas jednorazowego stosunku).

2. Jak doprowadzić kobietę do orgazmu - wargi sromowe

Mało znaną, ale wartą uwagi techniką doprowadzenia do kobiecego orgazmu jest pobudzanie warg sromowych obiema dłońmi. Na początek, aby doprowadzić kobietę do orgazmu bez bólu, zaaplikuj dużą ilość lubrykantów na dłonie. Połóż jedną z dłoni w taki sposób, by palce były skierowane w stronę odbytu. Przesuń dłonią po wargach sromowych i zmień dłoń. Drugą dłonią badaj zewnętrzne i wewnętrzne wargi sromowe kobiety. Pocieraj wargi i zmieniaj dłonie. Jeśli twoja partnerka ma swoje ulubione miejsce pieszczot, trochę się z nią podrażnij, i podczas masturbacji omijaj je. W ten sposób opóźnisz nieco kobiecy orgazm, ale w wyniku napięcia związanego z oczekiwaniem jej orgazm będzie dużo silniejszy niż zwykle. Obserwowanie reakcji partnerki i komunikowanie się z nią pozwoli ci wiele dowiedzieć się o jej preferencjach i szybciej doprowadzić kobietę do orgazmu. Może się okazać, że nie lubi stymulacji okolic szyjki macicy. Niektóre kobiety czują dyskomfort podczas tego typu pieszczot, dlatego nie omieszkaj spytać się o upodobania partnerki. Jeżeli jednak twoja druga połówka chce być dotykana w tym miejscu, rób to ostrożnie. Podobnie jest ze stymulacją jajników. Znajdują się one w najdalszej części pochwy. Niektóre kobiety lubią, gdy partner pobudza je aż tak głęboko, ale dla wielu jest to duży dyskomfort, przy czym wrażliwość tych okolic zależy między innymi od cyklu miesiączkowego. Jeśli kobieta nie lubi tak daleko idących eksperymentów i dopiero zaczynacie współżycie, możesz mieć problemy z odczytaniem wysyłanych przez nią sygnałów. Na szczęście istnieją typowe oznaki, że kobieta jest gotowa na bardziej odważne działania. Jeżeli podczas delikatnych pieszczot jej miednica zacznie wychylać się do góry, stan jej podniecenia rośnie. Aby doprowadzić kobietę do orgazmu stopniowo zwiększaj intensywność pieszczot. Dla urozmaicenia możecie zabawić się w cztery strony świata. Dwoma palcami poruszaj na zmianę w górę, bok, dół i bok, wykonując poszczególne ruchy po osiem razy. Alternatywą dla takich pieszczot może być zabawa w zegar. Zataczaj palcem małe kółka wokół łechtaczki, zatrzymując się przy każdej „godzinie”.

Masturbacja nie jest, wbrew pozorom, nudna. Wystarczy zmieniać natężenie pieszczot i stymulować różne partie ciała, aby doprowadzić do kobiecego orgazmu. Po pewnym czasie z pewnością uda ci się opracować wypróbowany repertuar ruchów, aby doprowadzić kobietę do orgazmu, jednak nie spoczywaj na laurach – odrobina urozmaicenia pomoże uniknąć monotonii.

spis treści
rozwiń

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska S.A. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Podoba Ci się ten artykuł? Chcesz więcej? Polub
    i bądź na bieżąco!