Sobierańska-Grenda przerywa milczenie po aferze w Szpitalu Południowym. Koniec z "kominami płacowymi"?
Ministerstwo Zdrowia zapowiada zmiany, które mają zwiększyć przejrzystość wynagrodzeń medyków i ograniczyć wielogodzinną pracę. Resort rozważa wprowadzenie limitu liczby przepracowanych godzin, a także zapowiada walkę z tzw. kominami płacowymi.
Marta Słupska