Przejdź na WP

Omułek Zielonowargowy – odżywia stawy i kości

Informacja prasowa

Zobacz film: "Dlaczego warto wykonywać badania profilaktyczne?"

Wielu z nas chętnie skorzystałoby z zachęty, żeby „wyginać śmiało ciało”, gdyby tylko oporne członki pozwoliły. W pewnym wieku zaczynamy odczuwać upływ czasu – stawy stają się sztywne, szwankuje kręgosłup, a mięśnie nie są już tak silne, jak kiedyś. To naturalny proces. Jednak możemy zadbać o to, żeby zaczął się jak najpóźniej albo złagodzić jego przebieg, jeżeli już nas dotknął. Zamiast sięgać po preparaty przeciwbólowe, warto wypróbować nowy suplement diety firmy Alter Medica o nazwie Omułek Zielonowargowy.

Suplement diety Omułek Zielonowargowy to wyciąg z zielonych małży nowozelandzkich, czyli skorupiaków znanych z działania przeciwzapalnego. Szczególnie korzystnie wpływa na stawy i kości, odżywiając je i wzmacniając. Bo wiadomo, że stawy − poddawane codziennie silnym przeciążeniom − wymagają odpowiedniego wzmocnienia. Omułek Zielonowargowy dostarcza substancje odżywcze do chrząstki, regenerując tkankę stawową i kostną. Poprawia ruchomość stawów. Wspomaga leczenie artretyzmu, sztywności stawów. Zmniejsza ból i obrzęki.

Omułek zielonowargowy to gatunek skorupiaka występujący tylko na terenie Nowej Zelandii. Hoduje się go na krótkim odcinku wybrzeża, gdzie przez długie miesiące rośnie, czerpiąc z najczystszych zasobów witamin i minerałów. Staje się źródłem wielu ważnych dla naszego zdrowia związków. Szczególnie istotna jest zawartość glukozaminy, będącej budulcem skóry, tkanki łącznej, chrząstek międzykostnych i płynów stawowych, dzięki którym stawy zachowują swoja ruchliwość. Kwas krzemowy dba o elastyczność tkanki chrzęstnej i stymuluje powstawanie nowej. A kwas tłuszczowy omega-3 zapobiega obrzękom i stanom zapalnym.

Składnik ten znajdziemy w recepturze nowego suplementu diety firmy Alter Medica.

ak stosować preparat Omułek Zielonowargowy? Łykamy dwie kapsułki dziennie, popijając je wodą.

Cena – ok. 35 zł (opakowanie 60 kapsułek)

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska S.A. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Ważne tematy