Trwa ładowanie...

10 Najlepszych Gabinetów Stomatologicznych w Warszawie

Informacja prasowa
(Materiał partnera)

Wizyta u stomatologa, przez zdecydowaną większość, kojarzona jest z czymś nieprzyjemnym i niepożądanym. Często odkładamy planowane przeglądy uzębienia, mówiąc “na pewno jeszcze nie jest tak źle, to może poczekać”. Nic dziwnego, pewnie wszyscy pamiętamy choć jeden felerny pobyt na fotelu dentystycznym, który, w akompaniamencie borującego wiertła i niekontrolowanych jęków, ciągnął się w nieskończoność. A jednak powrócić na ten fotel przyjdzie każdemu z nas. Na szczęście, od dentysty wychodzimy coraz częściej pozytywnie zaskoczeni, a to za sprawą nowoczesnych, stale rozwijających się gabinetów stomatologicznych, których jest co najmniej kilka na mapie Warszawy. Tylko jak wybrać klinikę, która podąża z duchem czasu i przedkłada ponad wszystko dobro i komfort pacjenta? Wystarczy zapoznać się z naszym rankingiem, w którym znalazła się czołówka stołecznych przychodni dentystycznych.

Soldent

Soldent
Soldent (Materiał partnera)

Soldent to klinika stomatologiczna zlokalizowana w ścisłym centrum Warszawy, tuż obok Pałacu Kultury (ul. Bagno 2). Świetnie skomunikowane położenie (zaraz obok wyjścia z metra) oznacza łatwy dostęp z każdej części miasta i pozwala zaoszczędzić czas na dojazdy. Klinika jest bez wątpienia, jednym z najbardziej zaawansowanych technologicznie, centrum medycznym, które specjalizuje się w ortodoncji estetycznej i implantologii.

Od ponad 15 lat zapewnia swoim pacjentom - zarówno dorosłym jak i dzieciom - kompleksową opiekę, oferując bardzo bogatą gamę usług, takich jak: konsultacje online, ortodoncja (także lingwalna), implantologia, protetyka 3D, chirurgia stomatologiczna, endodoncja, stomatologia zachowawcza, stomatologia estetyczna, leczenie bruksizmu, badania RTG, fizjoterapia i rehabilitacja stomatologiczna, itd. Soldent posiada aż 10, w pełni wyposażonych, gabinetów lekarskich, dzięki czemu pacjenci nie muszą czekać na odległe terminy wizyt.

We wspomnianych gabinetach, zabiegi przeprowadzają wyłącznie wykwalifikowani lekarze - specjaliści ze wszystkich dziedzin stomatologii, którzy stale podnoszą swoje kompetencje. Istotnym atrybutem kliniki, jest własne, nowoczesne laboratorium oraz pracownia RTG. Dzięki temu niezbędne badania mogą być wykonane na miejscu, a całkowity czas leczenia skrócony jest do minimum.

Dodatkowo, jako jedna z zaledwie kilku klinik w całej Polsce, Soldent oferuje tzw. niewidoczne aparaty wewnętrzne - wyjątkowe rozwiązanie dla osób które, ze względów estetycznych lub obawy o komfort użytkowania, nie są przekonane do aparatów korekcyjnych. Nowatorskie rozwiązania, najwyższe kompetencje i, co najważniejsze, indywidualne podejście względem każdego klienta, to wizytówka Soldentu. Warto wspomnieć, że w razie potrzeby, konsultacje w klinice, mogą być przeprowadzane także w języku angielskim. Zobacz więcej na: https://soldent.pl/

Miły Uśmiech

Miły uśmiech
Miły uśmiech (Materiał partnera)

Miły Uśmiech to, zdecydowanie wyróżniająca się na wielu płaszczyznach, propozycja na rynku stomatologicznym. Ta, zlokalizowana przy al. Jana Pawła II/róg ul. Miłej, Stomatologia istnieje od blisko 30 lat, i w tym czasie wyleczyła już prawie pół miliona pacjentów. Najlepszym świadectwem niecodziennego prestiżu Miłego Uśmiechu, i bezpośrednią miarą zadowolenia z usług, jest fakt, że aż 90% pacjentów trafiło do nich z polecenia.

Załoga Miły Uśmiech to 22 osobowy Zespół, świetnie uzupełniających się specjalistów i lekarzy, którzy przyjmują pacjentów w każdym wieku. W ich ofercie znajdziecie praktycznie każdą możliwą usługę z zakresu stomatologii, począwszy od konsultacji, przeglądów i leczenia zębów przez Protetykę, Ortodoncję, Chirurgię, Implantologię na Stomatologii Estetycznej kończąc. Miły Uśmiech korzysta z najnowszych, dostępnych na rynku, technologii oraz minimalnie inwazyjnych metod leczenia. W tym miejscu można wykonać pantomogram (OPG) oraz skorzystać ze znieczulenia komputerowego. Słynie także z chirurgów, którzy w razie konieczności bezboleśnie usuwają zęby. Miły Uśmiech jest prekursorem nowatorskich rozwiązań.

Warto podkreślić, że jest to pierwsza taka klinika w Polsce, w której, na czas swojego zabiegu, będziecie mieli możliwość rozluźnić się w futurystycznych goglach i skorzystać z wirtualnej rzeczywistości. Ta, niezwykle ciekawa i dająca ogromne możliwości technologia, znalazła swoje zastosowanie także w stomatologii, umilając pacjentom czas spędzony na fotelu lekarskim. Co więcej, bezpieczeństwo ich klientów jest dla Zespołu Miły Uśmiech priorytetem, dlatego, w trakcie pandemii, każdy, odwiedzający ich pacjent, otrzymuje pakiet ochronny, bez dodatkowej opłaty. Zobacz więcej na: https://milyusmiech.com/

White Dental Clinic

White Dental Clinic to, znajdująca się na Warszawskich Bielanach (ul. Żeromskiego) klinika, której najlepszą reklamą są zdrowe i piękne uśmiechy jej pacjentów. White Dental Clinic tworzy kadra młodych, lecz doświadczonych i kompetentnych, lekarzy, którzy, w swojej pracy, stawiają na ciągły i świadomy rozwój oraz bliskie relacje z pacjentami. Specjalizują się oni, przede wszystkim, w stomatologii zachowawczej, medycynie estetycznej, endodoncji, protetyce oraz chirurgii stomatologicznej. W ofercie kliniki znajdziemy także takie zabiegi jak wybielanie zębów (przy pomocy lampy lub metodą nakładkową), odbudowa częściowa lub całkowita uzębienia, tomografia szczęki, wykonywanie implantów, itd.

Kompleksowo wyposażone gabinety uzbrojone są w sprawdzone i niezawodne narzędzia - między innymi mikroskopy cyfrowe czy nowoczesne lampy wybielające, natomiast materiały, z których wykonane są stosowane protezy, implanty, plomby, czy aparaty ortodontyczne, pochodzą z najwyższej, światowej półki oraz posiadają niezbędne certyfikaty jakości i trwałości (są to marki: Biomet 3i, ASTRA TECH oraz BICON).

Z kolei do uzyskania maksymalnego komfortu pacjenta w trakcie zabiegu, lekarz wykonuje bezbolesne znieczulenia, za pomocą systemu The Wand - jest to komputerowo nadzorowany proces, który w błyskawiczny i bezbłędny sposób, podaje lek w konkretne, leczone miejsce. Wizyta w White Dental Clinic to, krótko mówiąc, gwarancja bezpiecznej, fachowej usługi oraz zadowolenia z jej efektów na długie lata. Klinika spełnia standardy nowoczesnej i przyjaznej klientowi na wielu płaszczyznach, przystosowana jest też dla osób niepełnosprawnych.

Och-dent

Och!dent to, założony przez lekarza Martę Górzyńską, prywatny gabinet dentystyczny o pełnym asortymencie zabiegów z zakresu stomatologii. Znajdująca się na Warszawskiej Ochocie klinika wychodzi naprzeciw potrzebom klienta, nie tylko na poziomie specjalistycznych usług, ale także atmosfery okołozabiegowej - przyjazna poczekalnia czy osobny kącik dla dzieci, to dowód na niecodzienną troskę o swojego klienta. Och!dent oferuje bezpłatny przegląd, natomiast dalsze etapy leczenia dostępne są w bardzo atrakcyjnych cenach.

OptimDent

OptimDent, jak nazwa sugeruje, to Twój optymalny dentysta - optymalny pod wieloma względami. Gabinet znajduje się obok stacji metra Słodowiec oraz trasy S8, co zapewnia łatwy dojazd dowolnym środkiem transportu. Ponad 20 osobowy, wszechstronny personel, potrafi kompleksowo zatroszczyć się swoimi pacjentami, których obecnie ma aż 31 tysięcy. Rewelacyjne opinie klientów, nowoczesne wyposażenie i możliwość wykonywania na miejscu niezbędnych usług dodatkowych (np. zdjęć rentgenowskich, w tym pantomogramu i tomografii zębów) czyni klinikę OptimDent świetnym kandydatem na długofalowego opiekuna stomatologicznego.

Dental-Expert

Mieszczący się w południowej części Śródmieścia (ul. Rozbrat) Dental Expert to klinika prowadzona przez dwóch lekarzy, dr Tomasza Fałkowskiego oraz dr Wojciecha Gałkowskiego. Autorska praktyka, którą stosują wobec swoich pacjentów, jest wynikiem kilkunastu lat doświadczenia klinicznego oraz holistycznego podejścia do leczenia. Zajmują się protetyką, implantologią, chirurgią stomatologiczną, endodoncją oraz innymi, specjalistycznymi zabiegami. Do ich realizacji używają zaawansowanych narzędzi i metod (np. leczenie pod mikroskopem, cyfrowe projektowanie uśmiechu).

Medispot

Medispot to klinika stomatologii i estetyki twarzy, którą znajdziemy przy ul. Stanisława Dygata, zaraz obok stacji metra Warszawa Powiązki 02. W tym centrum medycznym znajdziemy specjalistów różnych dziedzin, zarówno lekarzy stomatologów, ale także logopedę, dietetyka oraz higienistów. Taka mieszanka personelu to gwarancja kompleksowego i profesjonalnego leczenia, nie pozostawiając żadnych złudzeń czy wątpliwości. Tutejsi lekarze przeprowadzą niezbędne zabiegi stomatologiczne, a także zatroszczą się o pacjenta i jego problemy na drodze długoterminowych relacji.

Meander Stomatologia

Jeśli szukasz sprawdzonego gabinetu dentystycznego na Ursynowie, to Meander Stomatologia jest miejscem do którego powinieneś się udać. Lekarze Joanna Kietlińska-Rymarczuk i Małgorzata Jaszczuk prowadzą zabiegi z zakresu profilaktyki, radiologii i diagnostyki, stomatologii zachowawczej i dziecięcej, periodontologii, implantologii oraz chirurgii stomatologicznej oraz medycyny estetycznej. Każdy przypadek traktują z równą wnikliwością i uwagą, dając swoim pacjentom poczucie bezpieczeństwa i pełnego zaufania. Konsultacje w gabinecie są całkowicie darmowe - to świetna okazja, aby przekonać się, że to miejsce właśnie dla Ciebie.

MP-Dental

MP Dental, to usytuowane w sercu Żoliborza, centrum stomatologiczne, które oferuje szeroki zakres usług i kompleksową opiekę. Pracujący tu lekarze wykonują specjalistyczne zabiegi w każdej dziedzinie stomatologii (endodoncja, protetyka, chirurgia, zabiegi estetyczne, w tym wybielanie zębów, oraz zaawansowane leczenie pod mikroskopem, itd.). Spotkacie tu fachową obsługę, wszechstronne i nowocześnie wyposażone gabinety, a to wszystko dostępne w bardzo przyzwoitych cenach. MP Dental czynny jest od poniedziałku do soboty w godzinach od 9 do 20, dając pacjentowi swobodę w ustalaniu terminu wizyty.

Medessence

Stomatologia Medessence to kolejna solidna pozycja na mapie Warszawskiego Mokotowa. Młody zespół stworzył wyjątkowe i kameralne miejsce, i to właśnie w tym tkwi sekret kliniki Medessence. Lekarze mają możliwość nawiązania bliskich relacji z pacjentem, a w następstwie, mogą dokładnie zaadresować jego potrzeby i dobrać adekwatną metodę leczenia. W harmonijny sposób łączą zaawansowane techniki stomatologii z medycyną estetyczną, dostarczając swoim klientom kompletną i profesjonalną opiekę.

Przyglądając się propozycjom z naszego rankingu można dojść do wniosku, że bajki o Wróżce Zębuszce bledną w obliczu współczesnych technologii. Narzędzia z których korzystają wymienione salony dentystyczne, i efekty jakie uzyskiwane są przy ich pomocy, można śmiało nazwać magicznymi. Dokładając do tego kompetencje specjalistów otrzymujemy receptę na zdrowy i piękny uśmiech. A przecież prawo do niego ma każdy z nas, wystarczy oddać się we właściwe ręce.

Skorzystaj z usług medycznych bez kolejek. Umów wizytę u specjalisty z e-receptą i e-zwolnieniem lub badanie na abcZdrowie Znajdź lekarza.

Informacja prasowa
Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza