Trwa ładowanie...

Głodna życia. Kiedy szklanka wody powoduje ból (WIDEO)

Zobacz film: "Głodna życia. Kiedy szklanka wody powoduje ból"

Historia Anny Świrk dla wielu osób może być niewyobrażalna. Jeszcze nie tak dawno, bo 3-4 lata temu, żyła jak każda zdrowa, młoda osoba. Niestety jej życie zostało wywrócone do góry nogami i dzisiaj musi zmagać się z bardzo rzadką i nieuleczalną chorobą. Anna zgodziła się opowiedzieć nam o swoim życiu, o bólu, który odczuwa każdego dnia oraz o swoich planach na przyszłość.

Każdy może wesprzeć Annę w jej walce o zdrowie, wpłacając darowizny na jej subkonto w Fundacji Avalon lub też przekazując na jej rzecz 1 proc. podatku. Więcej o chorobie, na którą cierpi Anna Świrk oraz o jej życiu, można dowiedzieć się, odwiedzając jej osobistego bloga, który nosi nazwę ''Hungry4life"

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.