Trwa ładowanie...

Akcja specjalna - spotkanie kobiet pn. "Drugie życie, nowa ja" - Kampania Diagnostyka Jajnika 2016 r

Avatar placeholder
23.04.2019 15:06

1. Drugie życie, NOWA JA – wyjątkowe spotkanie kobiet

Trwa Ogólnopolska Kampania "Diagnostyka jajnika – Twoja historia nie musi być złośliwa”. Jej celem jest podkreślenie znaczenia pogłębionych badań ginekologicznych. Ambasadorkami Kampanii została Anna Korcz wraz z najstarszą córką Anią. Akcja specjalna, pod nazwą „Drugie życie, NOWA JA” adresowana jest do wszystkich kobiet, które mają za sobą trudny czas i bardzo potrzebują motywacji, siły do działania. Akcja będzie miała formę jednodniowych warsztatów, które poprowadzą znani trenerzy motywacyjni, stylista, wizażysta, specjaliści zdrowotni.

Gospodarzem spotkania będzie Anna Korcz, która na ten wyjątkowy czas zaprosi wybrane kobiety do swojego ukochanego „Zacisza” w Pomiechówku.

2. Zadanie konkursowe

Zobacz film: "Metody określania statusu receptorów HER2"

Spotkanie to będzie wyjątkowe. Dzięki nim jego uczestniczki wyposażymy w wiedzę, która pomoże stawić czoła nowym wyzwaniom, polubić siebie na nowo i da energię do działania i zwyczajnie odzyskać harmonię w życiu.

Wystarczy napisać na adres: agnieszka@kwiatkobiecosci.pl i podzielić się swoją historią, kiedy pomimo przeciwności i zwątpienia udało się wyjść zwycięsko z trudnego okresu w życiu. Spośród nadesłanych zgłoszeń organizacja wraz z Partnerami wybierze 30. najciekawszych historii i zaprosi na warsztaty do Zacisza Anny Korcz. Odbędą się one 19 listopada i będą całkowicie bezpłatne dla uczestniczek.

3. Zaproszeni wykładowcy i goście warsztatów

woją obecnością zaszczycą nas prelegenci:

 • Ewa Tyralik, trenerka rozwoju osobistego, coacherka, specjalistka ds. komunikacji i wizerunku, współzałożycielka portalu Dojrzewalnia.pl, autorka książki „Ewka, co Cię ugryzło. Jak się zrozumieć i porozumieć”;
 • Małgorzata Zawada , specjalista w zakresie psychokosmetyki, trener posiadający ponad 23-letnie doświadczenie w pracy zawodowej w dziedzinie kosmetyki pielęgnacyjnej i kolorowej, kosmetologii, wizażu, kosmetyki leczniczej i upiększającej, promuje ideę kosmetyki pozytywnej;
 • Anna Męczyńska, stylistka, wizażystka, kostiumograf popularnych i lubianych seriali telewizyjnych, m.in. „Rodzinka.pl” „Prawo Agaty”, kobieta pełna pasji i pozytywnej energii;
 • Justyna Gumińska, stylistka, wizażystka, kosmetolog, szkoleniowiec. Bierze udział w wielu sesjach zdjęciowych, pokazach mody, warsztatach. Malowanie traktuje jak dobrą zabawę ale zawsze stawia na profesjonalizm. Lubi się dzielić swoją pasją z innymi. Kocha ludzi i praca dodaje jej sił życiowych;
 • Tadeusz Oleszczuk, doktor nauk medycznych, specjalista ginekolog w placówce POLMED. Ponad 25 lat pracy na kolejnych etapach zawodowych utwierdziły doktora w przekonaniu, jak ważna jest edukacja w zrozumieniu mechanizmów odpowiedzialnych za zdrowie, dociekanie przyczyn dolegliwości, a nie tylko leczenie objawów. Jest autorem wielu interesujących publikacji dotyczących zdrowia w czasopismach medycznych, a tematem zainteresowań wciąż pozostaje traktowanie zdrowia jako całości współpracujących fizjologicznie mechanizmów obronnych wszystkich narządów, o czym będzie mówił na warsztatach.

4. Partnerzy akcji

Głównym Partnerem akcji jest producent naturalnych kosmetyków – Nacomi, który od lat troszczy się o zdrowe życie kobiet, dla nich właśnie produkuje najwyższej jakości kosmetyki o naturalnych składnikach, ekologiczne i bezpieczne.

O wyjątkową jakość spotkania zadbały również firmy: Annabelle Minerals, polski producent kosmetyków mineralnych, firma Homemade – 100% gotowe dania obiadowe, JBB - największa firma przetwórcza w Polsce, Lokaleko – jeden z najzdrowszych warszawskich sklepów z certyfikowaną żywnością, sieć placówek medycznych POLMED.

Partnerami medialnymi akcji są najlepsze portale dla kobiet: www.ohme.pl, www.damosfera, www.sukcesjestkobieta.pl, www.naobcasach.pl, www.ikmag.pl, www.zatokapiekna.pl, kobieta.wp.pl

5. Program warsztatów:

 • 10.00 – powitanie Ida Karpińska – Prezes Kwiatu Kobiecości i Anna Korcz, słów kilka o warsztatach
 • 10.10 – 10.45 – Anna Korcz – O byciu sobą;
 • 10.45 – 11.00 – Małgorzata Zawada – Traktujmy siebie czule od rana (kosmetyki naturalne a samopoczucie);
 • 11.00 – 12.00 – Nacomi – warsztaty przyjemne – testowanie produktów;
 • 12.00 – 13.00 - Justyna Gumińska, wizażystka gwiazd – Podkreślamy swoje atuty, tuszujemy niedoskonałości (sztuka selfmakijażu)
 • Przerwa
 • 13.10 – 14.00 – Anna Męczyńska, stylista gwiazd – Czym różni się stylizacja od ubrania?
 • 14.00 -15.15 - Ewa Tyralik – Empatia dla siebie. Jak mierzyć się z wewnętrznymi głosami, które zabierają nam siłę i wiarę;
 • 15.15 – 15.50 - dr Tadeusz Oleszczuk, POLMED - Zdrowie jako całość

www.kwiatkobiecosci.pl

Nie czekaj na wizytę u lekarza. Skorzystaj z konsultacji u specjalistów z całej Polski już dziś na abcZdrowie Znajdź lekarza.

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze