Trwa ładowanie...

Akcja specjalna - spotkanie kobiet pn. "Drugie życie, nowa ja" - Kampania Diagnostyka Jajnika 2016 r

1. Drugie życie, NOWA JA – wyjątkowe spotkanie kobiet

Trwa Ogólnopolska Kampania "Diagnostyka jajnika – Twoja historia nie musi być złośliwa”. Jej celem jest podkreślenie znaczenia pogłębionych badań ginekologicznych. Ambasadorkami Kampanii została Anna Korcz wraz z najstarszą córką Anią. Akcja specjalna, pod nazwą „Drugie życie, NOWA JA” adresowana jest do wszystkich kobiet, które mają za sobą trudny czas i bardzo potrzebują motywacji, siły do działania. Akcja będzie miała formę jednodniowych warsztatów, które poprowadzą znani trenerzy motywacyjni, stylista, wizażysta, specjaliści zdrowotni.

Zobacz film: "#dziejesienazywo: Dlaczego warto robić screening?"

Gospodarzem spotkania będzie Anna Korcz, która na ten wyjątkowy czas zaprosi wybrane kobiety do swojego ukochanego „Zacisza” w Pomiechówku.

2. Zadanie konkursowe

Spotkanie to będzie wyjątkowe. Dzięki nim jego uczestniczki wyposażymy w wiedzę, która pomoże stawić czoła nowym wyzwaniom, polubić siebie na nowo i da energię do działania i zwyczajnie odzyskać harmonię w życiu.

Wystarczy napisać na adres: agnieszka@kwiatkobiecosci.pl i podzielić się swoją historią, kiedy pomimo przeciwności i zwątpienia udało się wyjść zwycięsko z trudnego okresu w życiu. Spośród nadesłanych zgłoszeń organizacja wraz z Partnerami wybierze 30. najciekawszych historii i zaprosi na warsztaty do Zacisza Anny Korcz. Odbędą się one 19 listopada i będą całkowicie bezpłatne dla uczestniczek.

3. Zaproszeni wykładowcy i goście warsztatów

woją obecnością zaszczycą nas prelegenci:

 • Ewa Tyralik, trenerka rozwoju osobistego, coacherka, specjalistka ds. komunikacji i wizerunku, współzałożycielka portalu Dojrzewalnia.pl, autorka książki „Ewka, co Cię ugryzło. Jak się zrozumieć i porozumieć”;
 • Małgorzata Zawada , specjalista w zakresie psychokosmetyki, trener posiadający ponad 23-letnie doświadczenie w pracy zawodowej w dziedzinie kosmetyki pielęgnacyjnej i kolorowej, kosmetologii, wizażu, kosmetyki leczniczej i upiększającej, promuje ideę kosmetyki pozytywnej;
 • Anna Męczyńska, stylistka, wizażystka, kostiumograf popularnych i lubianych seriali telewizyjnych, m.in. „Rodzinka.pl” „Prawo Agaty”, kobieta pełna pasji i pozytywnej energii;
 • Justyna Gumińska, stylistka, wizażystka, kosmetolog, szkoleniowiec. Bierze udział w wielu sesjach zdjęciowych, pokazach mody, warsztatach. Malowanie traktuje jak dobrą zabawę ale zawsze stawia na profesjonalizm. Lubi się dzielić swoją pasją z innymi. Kocha ludzi i praca dodaje jej sił życiowych;
 • Tadeusz Oleszczuk, doktor nauk medycznych, specjalista ginekolog w placówce POLMED. Ponad 25 lat pracy na kolejnych etapach zawodowych utwierdziły doktora w przekonaniu, jak ważna jest edukacja w zrozumieniu mechanizmów odpowiedzialnych za zdrowie, dociekanie przyczyn dolegliwości, a nie tylko leczenie objawów. Jest autorem wielu interesujących publikacji dotyczących zdrowia w czasopismach medycznych, a tematem zainteresowań wciąż pozostaje traktowanie zdrowia jako całości współpracujących fizjologicznie mechanizmów obronnych wszystkich narządów, o czym będzie mówił na warsztatach.

4. Partnerzy akcji

Głównym Partnerem akcji jest producent naturalnych kosmetyków – Nacomi, który od lat troszczy się o zdrowe życie kobiet, dla nich właśnie produkuje najwyższej jakości kosmetyki o naturalnych składnikach, ekologiczne i bezpieczne.

O wyjątkową jakość spotkania zadbały również firmy: Annabelle Minerals, polski producent kosmetyków mineralnych, firma Homemade – 100% gotowe dania obiadowe, JBB - największa firma przetwórcza w Polsce, Lokaleko – jeden z najzdrowszych warszawskich sklepów z certyfikowaną żywnością, sieć placówek medycznych POLMED.

Partnerami medialnymi akcji są najlepsze portale dla kobiet: www.ohme.pl, www.damosfera, www.sukcesjestkobieta.pl, www.naobcasach.pl, www.ikmag.pl, www.zatokapiekna.pl, kobieta.wp.pl

5. Program warsztatów:

 • 10.00 – powitanie Ida Karpińska – Prezes Kwiatu Kobiecości i Anna Korcz, słów kilka o warsztatach
 • 10.10 – 10.45 – Anna Korcz – O byciu sobą;
 • 10.45 – 11.00 – Małgorzata Zawada – Traktujmy siebie czule od rana (kosmetyki naturalne a samopoczucie);
 • 11.00 – 12.00 – Nacomi – warsztaty przyjemne – testowanie produktów;
 • 12.00 – 13.00 - Justyna Gumińska, wizażystka gwiazd – Podkreślamy swoje atuty, tuszujemy niedoskonałości (sztuka selfmakijażu)
 • Przerwa
 • 13.10 – 14.00 – Anna Męczyńska, stylista gwiazd – Czym różni się stylizacja od ubrania?
 • 14.00 -15.15 - Ewa Tyralik – Empatia dla siebie. Jak mierzyć się z wewnętrznymi głosami, które zabierają nam siłę i wiarę;
 • 15.15 – 15.50 - dr Tadeusz Oleszczuk, POLMED - Zdrowie jako całość

www.kwiatkobiecosci.pl

Nie czekaj na wizytę u lekarza. Skorzystaj z konsultacji u specjalistów z całej Polski już dziś na abcZdrowie Znajdź lekarza.

Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  Pomocni lekarze
  Szukaj innego lekarza