Trwa ładowanie...

#DogonićMarzenia

Materiał partnera Fundacja QMarzeniom

Październik to miesiąc, w którym uwaga kobiet kierowana jest w stronę profilaktyki onkologicznej. Statystyki pokazują, że jako społeczeństwo potrafimy jednoczyć się, gdy wspólnym wrogiem staje się... choroba.

Uczestniczymy w zbiórkach środków niezbędnych na leczenie, stajemy na starcie biegów wspierających osobę chorą na nowotwór, pomagamy i jesteśmy dla siebie wsparciem. Niestety brakuje nas, gdy choroba staje się pokonana, a przed chorującym trudny czas rekonwalescencji. To właśnie wtedy, często w samotności, próbujemy nadrobić czas, wziąć na barki wszystkie życiowe obowiązki i... dogonić marzenia. Bez nich walka z chorobą skończyłaby się już na starcie.

Po wielu latach obserwacji i zaangażowania w nierówną walkę z chorobą, chcemy powiedzieć, że wiemy dużo (bo na pewno nie wszystko) o tej trudnej walce i równie trudnym powrocie do życia. Czujemy się zobowiązani, by wypełnić tę lukę. #DogonicMarzenia, to projekt, który pozwoli obudzić kobiety poonkologiczne do życia - do drugiego, oby lepszego jego etapu. Warsztaty organizowane przez Fundację Magdaleny Muchy QMarzeniom mają obudzić w kobietach piękno, wiarę w siebie, wzmocnić gotowość zawodową, często też przywrócić zaufanie do ludzi i otoczenia.

Co możemy zrobić razem, by cegiełka do cegiełki zbudować solidny fundament, dla tych, którzy zostali mocno doświadczeni przez życie? Wystarczy, że zdecydujemy się na zakup wyjątkowego t-shirtu, który specjalnie dla fundacji zaprojektował Maciej Zień. Jego oversizowy krój i dostępna kolorystyka sprawiają, że może trafić w gusta każdego z nas, bo każdy może pomóc! Gdy będziecie już jego dumnymi właścicielkami/właścicielami, podajcie informację dalej, pokażcie go światu. Tak właśnie budują się rzeczy wielkie. Ludzkie serca potrafią dokonać niemożliwego!

Link do zakupu t-shirtu, który pomaga: https://qmarzeniom.pl/pl/sklep/

Potrzebujesz konsultacji z lekarzem, e-zwolnienia lub e-recepty? Wejdź na abcZdrowie Znajdź Lekarza i umów wizytę stacjonarną u specjalistów z całej Polski lub teleporadę od ręki.

Materiał partnera Fundacja QMarzeniom
#DogonićMarzenia
#DogonićMarzenia
Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza