Trwa ładowanie...

Koniec z pękającymi prezerwatywami!

 Aleksandra Miłosz
30.11.2018 09:31
Koniec z pękającymi prezerwatywami!
Koniec z pękającymi prezerwatywami! (YouTube.com)

Pęknięta prezerwatywa z pewnością spędziła sen z powiek niejednemu z nas. Prawdopodobieństwo zajścia w ciążę sprawiało, że czekaliśmy na kolejną miesiączkę jak na prezenty urodzinowe. Z radością zapowiadamy: to koniec waszych zmartwień! Zadbali o to szwedzcy naukowcy, którzy stworzyli niepękające kondomy.

Według producentów, te rewolucyjne prezerwatywy są ultracienkie, a jednocześnie ultramocne. Minimalne ryzyko pęknięcia zawdzięczają swojej heksagonowej, przypominającej plaster miodu, strukturze. Ich twórcy przyznają, że główną inspiracją były zimowe opony.

7 powodów, dla których antykoncepcja może być nieskuteczna
7 powodów, dla których antykoncepcja może być nieskuteczna [10 zdjęć]

Wydawać by się mogło, że antykoncepcja gwarantuje 100% zabezpieczenia przed ciążą. Niestety bywają takie

zobacz galerię

Prezerwatywa Lelo Hex ma nie tylko nie pękać, ale także nie ześlizgiwać się z penisa, a jednocześnie być, zarówno dla mężczyzny, jak i dla kobiety, niezwykle komfortowa. Oprócz tego producent oferuje antypoślizgowe opakowanie, które ułatwia otwieranie i zmniejsza prawdopodobieństwo uszkodzenia prezerwatywy.

Zobacz film: "Lelo Hex - zupełnie nowa prezerwatywa"

Każda prezerwatywa jest też pokryta cienką warstwą lubrykantu, który poprawia komfort użytkowania. Gdzie w takim razie tkwi haczyk? W cenie. Za 36 sztuk musimy zapłacić niemal 150 zł. Obecnie dostępne są tylko w sklepie online, ale już teraz zjednują sobie rzeszę fanów zarówno wśród mężczyzn, jak i kobiet. Skusisz się i ty?

Zobacz także:

Potrzebujesz konsultacji z lekarzem, e-zwolnienia lub e-recepty? Wejdź na abcZdrowie Znajdź Lekarza i umów wizytę stacjonarną u specjalistów z całej Polski lub teleporadę od ręki.

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze