Trwa ładowanie...

LINK4 Mama: Choroby nie mają wakacji. Jest sposób, by lekarza zawsze mieć pod ręką

Choroby, złe samopoczucie i nagłe dolegliwości nie mają wakacji. Zdarza się, że letnią beztroskę dzieci potrafi zepsuć gorączka, przeziębienie czy inne niepożądane zdarzenia. Pół biedy, gdy choroba dopadnie twoją pociechę w domu. Gorzej, gdy stanie się to na drugim końcu kraju lub, po prostu, poza miejscem zamieszkania. Jednak można temu zaradzić. Pakiet ubezpieczeń dla dzieci i rodziców LINK4 Mama to gwarantowany dostęp do lekarzy specjalistów w ponad 2000 placówek medycznych na terenie całej Polski.

– Bez względu na to, gdzie mama spędza z dzieckiem wakacje może liczyć na pomoc LINK4 Mama. W razie wypadku, choroby czy potrzeby konsultacji z lekarzem może do nas zadzwonić i zgłosić taką prośbę. Pakiet medyczny assistance Zdrowie przewiduje, że LINK4 zorganizuje i pokryje połowę kosztów wizyty w jednej z ponad 2000 placówek medycznych w Polsce.

– Placówki rozlokowane są nie tylko w wielkich, ale też w mniejszych miastach, w bardzo wielu miastach powiatowych. To gwarancja możliwości skorzystania z pomocy lekarza w miejscu, w którym mama i dziecko aktualnie przebywają lub w możliwie bliskim sąsiedztwie – wyjaśnia Joanna Talaśka z LINK i dodaje, że w LINK4 Mama jest także możliwość telekonsultacji z pediatrą, który pomoże podjąć decyzję co do dalszych kroków. Lekarze dyżurują 24 godziny na dobę i w razie potrzeby mogą wypisać receptę, którą odbierze kurier, zrealizuje ją w aptece, zapłaci za leki (do 250 złotych) i dostarczy je pod wskazany przez ubezpieczonego adres.

Zobacz film: "LINK4 Mama - zdrowie dziecka"

Gdyby okazało się, że dziecko musi pozostać w szpitalu ubezpieczyciel pomoże zorganizować i opłaci łóżko w szpitalu, by mama lub opiekun mógł na miejscu czuwać przy dziecku, a gdy to nie będzie możliwe LINK4 zarezerwuje i opłaci (do 1 tys.) hotel w sąsiedztwie szpitala. Ambasadorką LINK4 Mama jest modelka, Miss Polonia i mama dwójki dzieci – Paulina Krupińska.

Ubezpieczenie można skomponować według potrzeb. Od tego zależy też ostateczna cena. NNW dla jednego dziecka dostępne jest od 66 złotych rocznie. Natomiast NNW dla mamy w połączeniu z OC w życiu prywatnym kosztuje już od 93,10 zł za rok. Pełna oferta LINK4 Mama wraz z kalkulatorami oraz ogólne warunki ubezpieczenia dostępne są pod adresem www.link4mama.pl, a kupić je można przez internet, pod numerem 604 14 14 14 lub u agentów.

Artykuł sponsorowany

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza
Advertisement