Trwa ładowanie...

LINK4 Mama: Pytania o szczepienie dziecka nie dają ci spokoju? Tu znajdziesz odpowiedzi

Czy i kiedy niezbędne są badania prenatalne? Jak zaplanować kalendarz szczepień? Które i dlaczego są najważniejsze? Te i szereg innych pytań zdają sobie kobiety, które dowiadują się, że są w ciąży oraz te, które właśnie zostały mamami. Wiele odpowiedzi otrzymają od prowadzącego ciążę lekarza, ale co w przypadku, gdy wątpliwości nie mijają, a mama czuje potrzebę wyjaśnienia dodatkowych kwestii? W takim wypadku idealnie przypada się ubezpieczenie LINK4 Mama.

– Różnego rodzaju lęki czy liczne pytania to nic złego i żadne pytanie przyszłej czy młodej mamy nie może pozostać bez odpowiedzi. Rozmawiać i rozwiewać wątpliwości należy tak długo, aż mama uzna, że wie wszystko i będzie spokojna – mówi Joanna Talaśka z LINK4 i dodaje, że właśnie taka zasada przyświecała twórcom pakietu ubezpieczeń dla dzieci i rodziców LINK4 Mama. Wśród proponowanych rozwiązań jest możliwość całodobowego skorzystania z infolinii medycznej.

– Dyżurują tam specjaliści z wielu dziedzin. Służą swoją wiedzą i doświadczeniem oczekującym maleństwa rodzicom. To normalne, że oczekująca pierwszego dziecka kobieta zmaga się z rozlicznymi pytaniami. Chcemy na nie odpowiadać – dodaje Talaśka, ale ubezpieczenie LINK4 Mama to także nielimitowany, telefoniczny dostęp rodzica lub opiekuna dziecka do lekarza pediatry, do którego można się zadzwonić o każdej porze.

– Nie wszystkie sytuacje wymagają organizowania wizyty w przychodni. Dyżurujący lekarz omówi z rodzicem objawy dziecka i wspólnie podejmą decyzje co do dalszych kroków – wyjaśnia Joanna Talaśka.

Ubezpieczenie LINK4 Mama to wyjątkowy na polskim rynku pakiet rozwiązań zaprojektowany dla rodziców i dzieci. Szeroki wachlarz produktów sięga od ubezpieczenia dziecka od następstw nieszczęśliwych wypadków, które będzie działać nie tylko w szkole, ale także na zajęciach pozalekcyjnych i w czasie wszelkich innych aktywności dziecka (od 66 złotych za rok) po możliwość zorganizowania łóżka dla mamy lub innego opiekuna, który chce być z dzieckiem z szpitalu, gdy to znajdzie się tam w konsekwencji nieszczęśliwego wypadku.

Zobacz film: "LINK4 Mama - mama w stresie"

A gdy byłoby to niemożliwe LINK4 Mama znajdzie i opłać hotel w sąsiedztwie szpitala. Jeśli choroba lub pobyt dziecka w szpitalu potrwa dłużej niż 7 dni, w czasie których dziecko opuści lekcje LINK4 Mama znajdzie i opłaci choremu uczniowi korepetytora. Natomiast gdy nieszczęśliwemu wypadkowi ulegnie mama i gdy nie będzie mogła zająć się domem ubezpieczyciel bierze na siebie zorganizowanie pomocy domowej, która pomoże w sprzątaniu i gotowaniu.

Pakiet ubezpieczeń NNW i OC w życiu prywatnym mamy kosztuje 93,10 zł rocznie. Szczegóły dotyczące opcji ubezpieczenia LINK4 Mama i ogóle warunki ubezpieczenia, a także kalkulatory dostępne są na stronie www.link4mama.pl. Ubezpieczenie można kupić przez internet, pod numerem telefonu 604 14 14 14 lub u agentów.

Artykuł sponsorowany

call center
call center (123rf)
Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza
Advertisement