Trwa ładowanie...

Najbardziej pomocni lekarze i specjaliści - Raporty TOP

Avatar placeholder
17.01.2017 11:12
Najbardziej pomocni lekarze i specjaliści - Raporty TOP
Najbardziej pomocni lekarze i specjaliści - Raporty TOP

Redakcja abcZdrowie.pl przygotowała trzy raporty, które przedstawiają najbardziej aktywnych na forum abcZdrowie.pl specjalistów miesiąca marca, którzy wyróżnili się na tle innych lekarzy i zajmują najwyższe pozycje w rankingach serwisu. Dzięki temu pacjenci mogą ich łatwiej odnaleźć w Internecie i stają się oni bardziej rozpoznawalni również w mediach.

spis treści

1. Raport „TOP lekarze i specjaliści w kraju”

Raport ten prezentuje sylwetki najbardziej pomocnych lekarzy z całego kraju. Do pobrania:

Raport

2. Raport „Najbardziej pomocni lekarze i specjaliści w województwach”

Drugi raport „Najbardziej pomocni lekarze i specjaliści w województwach” przedstawia specjalistów, którzy najchętniej odpowiadali na pytania użytkowników z podziałem na województwa i miasta. Raport do pobrania:

Zobacz film: "#dziejesienazywo: Czym jest ból?"

Raport

3. Raport „TOP lekarze i specjaliści wg specjalizacji”

Trzeci raport „TOP lekarze i specjaliści wg specjalizacji” – przedstawia ekspertów, którzy byli najbardziej aktywni z podziałem ze względu na specjalizację.

Raport

Obecność w raportach TOP za dany miesiąc zarezerwowana jest dla najbardziej aktywnych lekarzy, a co za tym idzie jest to dodatkowa forma promocji danego eksperta i jego działań w projekcie „Zapytaj lekarza”.

4. O projekcie

W listopadzie ubiegłego roku abcZdrowie.pl uruchomiło całkowicie bezpłatną usługę dla pacjentów, pozwalającą na zadawanie pytań dotyczących ich zdrowia lekarzom różnych specjalizacji. To unikalne i nowatorskie rozwiązanie na bardzo dużą skalę, będące kolejnym krokiem w komunikacji on-line pomiędzy pacjentem a lekarzem. Jeszcze nigdy kontakt z lekarzem i otrzymanie odpowiedzi na zadane pytanie nie było dla pacjentów tak proste i dostępne. Dzięki wprowadzonej przez abcZdrowie.pl funkcjonalności możemy zwiększyć wiedzę i świadomość własnego zdrowia wśród milionów Polaków.

Odpowiadając na pytania pacjentów, lekarze nie diagnozują. Przekazują tyko informacje, które mogą ukierunkować pacjenta, wskazują, co powinien zrobić, jakie badania może wykonać lub do kogo powinien udać się na konsultacje, aby uspokoić swoje obawy. Bardzo często pacjenci potrzebują tylko kilku informacji, aby rozwiać swoje wątpliwości związane ze zdrowiem. Dzięki udzielonym odpowiedziom lekarze są w stanie pomóc dziesiątkom, a nawet setkom pacjentów, nie tylko tym, którzy przychodzą do nich na wizyty w gabinecie. Pytania pacjentów są ograniczone zawsze do 500 znaków (2-3 krótkie zdania).

Współpracujemy z ponad tysiącem lekarzy, którzy aktywnie budują swój wizerunek w sieci, odpowiadając na pytania pacjentów. Lekarze, którzy w ten sposób pomagają innym, uzyskują pełną kontrolę nad swoimi profilami oraz budową własnej reputacji w sieci.

Wszystko to sprawia, że nasza platforma jest doskonałym sposobem na promocję wizerunku eksperta i dotarcie do nowych pacjentów.

Skorzystaj z usług medycznych bez kolejek. Umów wizytę u specjalisty z e-receptą i e-zwolnieniem lub badanie na abcZdrowie Znajdź lekarza.

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze