Trwa ładowanie...

Najbardziej pomocni lekarze i specjaliści – czerwiec-sierpień 2016

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkowym, wakacyjnym raportem "Najbardziej pomocni lekarze i specjaliści – czerwiec-sierpień 2016", w którym przedstawiamy sylwetki najbardziej aktywnych ekspertów w czerwcu, lipcu oraz sierpniu 2016. To właśnie te osoby udzieliły odpowiedzi na największą ilość pytań z zakresu zdrowia, chorób, dolegliwości, psychologii lub dietetyki, rozwiewając tym samym wątpliwości użytkowników oraz przekazując im cenne wskazówki.

Lek. Zbigniew Żurawski

Chirurg, onkolog z Warszawy.

Zobacz film: "Choroby serca najczęstszą przyczyną zgonów Polaków"

W okresie czerwiec-sierpień 2016 udzielił odpowiedzi na 677 pytań, otrzymując za to 289 podziękowań od użytkowników.

Zbigniew Żurawski specjalizuje się w chirurgii onkologicznej. W swojej praktyce zajmuje się głównie dermatoskopową oceną zmian skórnych oraz leczeniem znamion barwnikowych, w tym czerniaka. Aktualnie pracuje w Polskiej Fundacji Europejskiej Szkoły Onkologii, która znajduje się w Warszawie.

Dr n. med. Maria Magdalena Wysocka-Bąkowska

Neurolog z Warszawy.

Udzieliła odpowiedzi na 543 pytań, za co otrzymała 297 podziękowań.

Specjalistka neurologii, która należy do Polskiego Towarzystwa Neurologicznego oraz Zarządu Polskiego Towarzystwa Bólów Głowy. Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie. Specjalizuje się w leczeniu migreny, a także udziela konsultacji w sprawie klasterowego bólu głowy, bólu głowy oraz bólu przewlekłego. Pacjentom oferuje wizyty domowe na terenie Warszawy oraz wizytę w gabinecie prywatnym, znajdującym się na Żoliborzu.

Lek. Konstanty Dąbski

Laryngolog z Sandomierza.

Udzielił odpowiedzi na 530 pytań i uzyskał 362 podziękowań.

Doświadczony specjalista w dziedzinie laryngologii. Diagnozuje i leczy schorzenia otolaryngologiczne, takie jak bezdech senny, przewlekły kaszel oraz udziela konsultacji z zakresu chirugii głowy i szyi oraz laryngologii zarówno dzieci, jak i dorosłych. Pacjentów przyjmuje w Sandomierzu, Annopolu, Gorzycach i Tarnobrzegu.

Dr n. med. Anna Błażucka

Neurolog z Warszawy.

W okresie wakacyjnym udzieliła odpowiedzi na 442 pytania, za co otrzymała 193 podziękowania.

Jest specjalistką z zakresu neurologii i medycyny transportu. Szczególnie zainteresowana jest medycyną bólu oraz leczeniem polineuropatii cukrzycowej. Obecnie pracuje w Instytucie Diagnostyki i Leczenia Bólu, w Przychodni Lekarzy Wojskowych, a także w Europejskim Centrum Zdrowia w Otwocku.

Lek. Tomasz Kowalczyk

Ortopeda z Przeworska.

Odpowiedział na 381 pytań i uzyskał aż 311 podziękowań od użytkowników.

Jest kierownikiem oddziału urazowo-ortopedycznego w szpitalu w Przeworsku. Prowadzi również Prywatną Poradnię Ortopedyczną w Jarosławiu. Wykonuje zabiegi, takie jak: alloplastyka stawów biodrowych i kolanowych, krioterapia, operacyjne usuwanie haluksów, artroskopie stawów, zespolenie odłamów kostnych oraz wiele innych.

Dr n. med. Krzysztof Jach

Chirurg plastyczny i laryngolog ze Szczecina.

Udzielił odpowiedzi na 326 pytań i otrzymał 254 podziękowań.

Absolwent Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie, który aktualnie prowadzi prywatną Klinikę Laryngologii i Chirurgii Estetycznej w Szczecinie. Prowadzi wykłady nie tylko z zakresu laryngologii, ale również chirurgii estetycznej. Należy do Niemieckiego Towarzystwa Chirurgów Głowy i Szyi.

Lek. Izabela Lenartowicz

Lekarz medycyny estetycznej z Katowic.

W okresie wakacyjnym odpowiedziała na 314 pytań, za co otrzymała od użytkowników 134 podziękowania.

Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej, który należy nie tylko do Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, ale również do Europejskiego oraz Międzynarodowego Stowarzyszenia Medycyny Anti-Aging i Przeciwstarzeniowej. Absolwentka Ślaskiej Akademii Medycznej w Katowicach. W 2006 roku otworzyła własną Klinikę Medycyny Estetycznej Med Estetica, którą prowadzi do tej pory. Trener technik zabiegowych, współpracujący z Europejskim Centrum Szkoleniowym Anti-Aging.

Lek. Tomasz Stawski

Chirurg z Jaworzna.

Odpowiedział na 303 pytania użytkowników i uzyskał aż 501 podziękowań.

Specjalista w zakresie chirurgii ogólnej. Do jego szczególnych zainteresowań zawodowych należy diagnostyka ultrasonograficzna oraz chirurgia małoinwazyjna i plastyczna. Posiada 16-letnie doświadczenie zawodowe. Pacjentów przyjmuje w Specjalistycznym Gabinecie Chirurgicznym, który znajduje się w Jaworznie.

Lek. dent. Konrad Rutkowski

Stomatolog z Poznania.

Udzielił odpowiedzi na 290 pytań, za które otrzymał 90 podziękowań.

Posiada doświadczenie w stomatologii zachowawczej, protetyce stomatologicznej oraz chirurgii stomatologicznej.  Prowadzi Specjalistyczną Praktykę Stomatologiczną "KONRAD", a także współpracuje z Uniwersytetem Medycznym, gdzie opiekuje się początkującymi stomatologami, koordynuje ich staż podyplomowy oraz prowadzi zajęcia na specjalizacji z chirurgii stomatologicznej.

Lek. Diana Kupczyńska

Lekarz medycyny estetycznej z Wrocławia.

Odpowiedziała na 271 pytań i uzyskała 110 podziękowań od użytkowników.

Absolwentka Akademii Medycznej we Wrocławiu. Do jej zainteresowań zawodownych należy flebologia, ginekologia estetyczna i medycyna estetyczna. Należy do Polskiego Towarzystwa Flebologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti Aging. Aktualnie zatrudniona jest w Klinice Medycyny Estetycznej i Laseroterapii Ars Estetica.

Mgr Violetta Ruksza

Psycholog i psychoterapeuta z Gdańska.

Odpowiedziała na 265 pytań i otrzymała 49 podziękowań.

Wykwalifikowany psycholog kliniczny, psychoterapeuta oraz specjalista w zakresie rozwoju osobistego. Prowadzi kurs samorozwojowy BLIŻEJ SIEBIE, na którym pokazuje pacjentom, jak nie uzależnić się od terapii. Konsultacji udziela w prywatnym gabinecie psychoterapii w Gdańsku oraz oferuje pomoc psychologiczną poprzez Skype.

Dr n. med. Igor Madej

Chirug, lekarz medycyny estetycznej i onkolog z Wrocławia.

Odpowiedział na 235 pytań, za które otrzymał 112 podziękowań.

Specjalista w zakresie chirugii ogólnej, onkologicznej i estetycznej. Kierownik Bloku Operacyjnego w Dolnośląskim Centrum Onkologicznym, który dodatkowo udziela konsultacji w gabinecie EVADERM. Prowadzi szkolenia dla lekarzy, którzy chcą podnieść swoje kwalifikacje.

Mgr Katarzyna Bilnik-Barańska

Psycholog z Katowic.

Odpowiedziała na 180 pytań i otrzymała 70 podziękowań.

Dyplomowany psycholog i coach. Absolwentka Uniwersytetu Humanistycznospołecznego SWPS oraz Szkoły Coachów i Trenerów Grupy TROP. Uczestniczy w całościowym kursie Intwerwencji Kryzysowej oraz w 4-letnim kursie, który jest akredytowany przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej, a także European Association for Behavioural and Cognitive Therapies. Pacjentów przyjmuje w Ośrodku Psychoterapii STREFA ROZWOJU w Katowicach.

Lek. Łukasz Wroński

Internista z Pabianic.

Udzielił 173 odpowiedzi na pytania, za które otrzymał 217 podziękowań.

Absolwent Akademii Medycznej w Łodzi. Od roku 2003 pracuje w charakterze lekarza rodzinnego w Poradni Zdrowia Rodzinnego "Eskulap" - największej i prężnie rozwijającej się poradni w Pabianicach.

 

Potrzebujesz konsultacji z lekarzem, e-zwolnienia lub e-recepty? Wejdź na abcZdrowie Znajdź Lekarza i umów wizytę stacjonarną u specjalistów z całej Polski lub teleporadę od ręki.

Najbardziej pomocni lekarze i specjaliści – czerwiec-sierpień 2016
Najbardziej pomocni lekarze i specjaliści – czerwiec-sierpień 2016
Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza