Trwa ładowanie...

Najbardziej pomocni lekarze i specjaliści - kwiecień 2015

Zapraszamy do zapoznania się z nowym raportem „Najbardziej pomocni lekarze i specjaliści − kwiecień 2015”. Prezentujemy w nim sylwetki ekspertów współpracujących z portalem abcZdrowie.pl, którzy w ubiegłym miesiącu okazali się najbardziej pomocni i udzielili największej liczby odpowiedzi na pytania pacjentów.

Raport do pobrania:

Raport

Raport został przygotowany w oparciu o dane dotyczące aktywności lekarzy i specjalistów w kwietniu 2015 roku. W tym okresie ponad 20 ekspertów wyróżniło się swoim zaangażowaniem w pomoc pacjentom w projekcie pytań, udzielając odpowiedzi na ich zapytania poprzez portal abcZdrowie.pl oraz aplikację mobilną „Zapytaj lekarza”. Ich aktywność pozwoliła użytkownikom otrzymać fachową poradę dotyczącą stanu zdrowia, prawidłowej diety i zachowania zdrowego stylu życia.

Zobacz film: "Choroby serca najczęstszą przyczyną zgonów Polaków"

Publikacja „Najbardziej pomocni lekarze i specjaliści − kwiecień 2015” zawiera sylwetki 10 ekspertów, którzy wykazali się największą aktywnością w udzielaniu odpowiedzi na pytania użytkowników portalu. W dalszej części raportu zostały zaprezentowane sylwetki 21 najbardziej pomocnych lekarzy i specjalistów biorących udział w projekcie pytań do lekarzy. Ich uzupełnieniem są dane dotyczące miejsc przyjmowania danego specjalisty oraz odnośniki do ich profili w portalu abcZdrowie, w których można zapoznać się z szerszymi informacjami na temat eksperta. Raport został wzbogacony również o dane statystyczne dotyczące procentowego rozkładu pojawiających się pytań od użytkowników z poszczególnych specjalizacji.

Zachęcamy do zapoznania się z raportem abcZdrowie „Najbardziej pomocni lekarze i specjaliści − kwiecień 2015”.

Potrzebujesz konsultacji z lekarzem, e-zwolnienia lub e-recepty? Wejdź na abcZdrowie Znajdź Lekarza i umów wizytę stacjonarną u specjalistów z całej Polski lub teleporadę od ręki.

Najbardziej pomocni lekarze i specjaliści - kwiecień 2015
Najbardziej pomocni lekarze i specjaliści - kwiecień 2015
Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza