Trwa ładowanie...

Najbardziej pomocni lekarze i specjaliści – maj 2015

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym raportem „Najbardziej pomocni lekarze i specjaliści – maj 2015”. Prezentujemy w nim sylwetki ekspertów współpracujących z portalem abcZdrowie.pl, którzy w ciągu ostatniego miesiąca wyróżnili się swoją aktywnością i pomogli największej liczbie pacjentów, odpowiadając na zadane przez nich pytania.

Raport do pobrania:

Raport

Publikację przygotowano w oparciu o dane statystyczne uwzględniające aktywność ekspertów w maju 2015 roku. W tym okresie 13 lekarzy i specjalistów wykazało się największym zaangażowaniem w pomoc użytkownikom portalu abcZdrowie.pl, udzielając odpowiedzi na ich zapytania poprzez portal oraz aplikację mobilną „Zapytaj lekarza”, dostępną na smartfony z systemami Android oraz iOS. Dzięki ich aktywności pacjenci mieli możliwość uzyskania specjalistycznej porady na tematy związane ze zdrowiem, medycyną, psychologią, doborem odpowiedniej diety oraz zdrowym trybem życia.

Zobacz film: "#dziejesienazywo: Czym jest ból?"

Pierwsza część raportu „Najbardziej pomocni lekarze i specjaliści – maj 2015” prezentuje sylwetki dziesięciu najbardziej aktywnych ekspertów z tego miesiąca. Udzielili oni największej liczby odpowiedzi na zapytania użytkowników oraz otrzymali od nich liczne podziękowania za swoją pomoc i porady. W dalszej części publikacji przedstawiono szczegółowe informacje na temat 13 najbardziej pomocnych specjalistów oraz placówek, w których można skorzystać z ich konsultacji. Uzupełniają je odnośniki do profili ekspertów, dzięki którym użytkownicy będą mieli szansę poznać zakres konsultacji każdego specjalisty oraz będą mogli umówić się na wizytę. Raport zawiera także dane dotyczące procentowego rozkładu pojawiających się pytań z poszczególnych specjalizacji.

Zachęcamy do zapoznania się z raportem abcZdrowie.pl – „Najbardziej pomocni lekarze i specjaliści – maj 2015”.

Nie czekaj na wizytę u lekarza. Skorzystaj z konsultacji u specjalistów z całej Polski już dziś na abcZdrowie Znajdź lekarza.

Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza